BOE EV133FHM-N40 13.3" EDP Interface spi Βιομηχανική μονάδα οθόνης TFT για ιατροφαρμακευτικές συσκευές
Ονομασία μάρκας: BOE
Αριθμός μοντέλου: EV133FHM-N40
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
13,3"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα:
300 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
800:1 (Τύπος) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
30 (Τύπος)(Tr+Td)
Τρόπος λειτουργίας:
ADS, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Πηγή φωτός:
WLED [9S4P], 15K ώρες, με LED Driver
Πίνακας αφής:
χωρίς
Τροφοδοτικό:
3,3 V (Τυπ.)
Ρυθμός καρέ:
60Hz
Μαξ. Αξιολόγηση:
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C
Χρησιμοποιείται για:
Υγειονομική περίθαλψη
Επισημαίνω:
EV133FHM Βιομηχανική οθόνη TFT
13.3" Βιομηχανικές οθόνες TFT
13.3" μονάδα σπιτιού
Περιγραφή προϊόντος
Ενότητα οθόνης EV133FHM-N40 13,3" FHD
Επισκόπηση προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση Full HD 1920×1080 με 166 PPI για ευκρινείς, λεπτομερείς εικόνες
  • Αναλογία αντίθεσης 800:1 για βαθύ μαύρο και ζωντανά χρώματα
  • Διεπαφή eDP με σύνδεση 30 ακίδων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 15.000 ωρών
  • Γωνίες θέασης 85/85/85/85 για σταθερή ποιότητα εικόνας
  • Υποστήριξη 16,7 εκατομμυρίων χρωμάτων με χρωματική γκάμα 72% NTSC
Τεχνικές προδιαγραφές
Μάρκα BOE
Μοντέλο P/N EV133FHM-N40
Τύπος πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI
Ενεργή περιοχή 293,76(Π) × 165,24(Υ) mm
Διαστάσεις περιγράμματος 300,26(Υ) × 187,75(Π) mm
Χρόνος απόκρισης 30ms (Τυπικός, Tr+Td)
Γωνία θέασης 85/85/85/85 (Τυπική, CR≥10)
Υποστήριξη χρωμάτων 16,7M, 72% NTSC
Τύπος διεπαφής eDP (2 Lanes), eDP1.2, HBR1 (2,7G/lane), Σύνδεση 30 ακίδων
Ρυθμός καρέ 60Hz
Οθόνη αφής Χωρίς
Τροφοδοσία 3,3V (Τυπική)
Βάρος 215g (Μέγιστο)
Εφαρμογές
Επιλογές προσαρμογής
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%