BOE EV133FHM-N40 13.3" EDP Interface spi Industriële TFT Display Module Voor Gezondheidszorg Apparatuur
Merknaam: BOE
Modelnummer: EV133FHM-N40
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
13,3"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Luminantie:
300 cd/m² (typ.)
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Reactietijd:
30 (typ.)(Tr+Td)
Bedrijfsmodus:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Lichtbron:
WLED [9S4P], 15K uur, met LED Driver
Aanraakpaneel:
zonder
Voeding:
3,3 V (typ.)
Framesnelheid:
Guangdong, China
Max.:
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
Gebruikt voor:
Gezonde zorg
Markeren:
EV133FHM Industriële TFT Display
13.3" Industriële TFT Display
13.3" spi tft module
Productbeschrijving
EV133FHM-N40 13,3" FHD Display Module
Productoverzicht
De EV133FHM-N40 is een high-performance 13,3 inch TFT-LCD display module met Full HD-resolutie en eDP-interface.Dit paneel van industriële kwaliteit levert uitzonderlijke visuele helderheid en betrouwbaarheid voor veeleisende toepassingen.
Belangrijkste kenmerken
  • 1920×1080 Full HD-resolutie met 166 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • 300 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht
  • 8001: 1 contrastverhouding voor diepzwart en levendige kleuren
  • eDP-interface met 30-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 15.000 uur
  • 85/85/85/85 kijkhoeken voor een consistente beeldkwaliteit
  • 16.7 miljoen kleurenondersteuning met 72% NTSC kleurenpalet
  • Oppervlaktebehandeling tegen schittering, harde coating (3H)
Technische specificaties
Merken BOE
Model P/N EV133FHM-N40
Diagonale grootte 13.3 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI
Actief gebied 293.76 ((W) × 165.24 ((H) mm
Uitleg van de afmetingen 300.26 ((H) × 187.75 ((W) mm
Luminansie 300 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 8001 (typisch)
Reactietijd 30 ms (typisch, Tr+Td)
Zienhoek 85/85/85/85 (typisch, CR≥10)
Operatiemodus ADS, meestal zwart, transmittief
Kleurondersteuning 16.7M, 72% NTSC
Interface type eDP (2 lijnen), eDP1.2, HBR1 (2.7G/baan), 30-pin connector
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Stroomvoorziening 3.3V (typisch)
Gewicht 215 g (maximaal)
Toepassingen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%