BOE EV133FHM-N40 13,3" moduł wyświetlacza TFT SPI z interfejsem EDP do urządzeń medycznych
Nazwa Marki: BOE
Numer modelu: EV133FHM-N40
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
13,3"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność:
300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
30 (typ.) (Tr+Td)
Tryb pracy:
ADS, zwykle czarny, przepuszczalny
Źródło światła:
WLED [9S4P], 15 000 godzin, z kierowcą LED
Panel dotykowy:
bez
Zasilanie:
3,3 V (typowe)
Liczba klatek na sekundę:
60 Hz
Max. Maks. Ratings Oceny:
Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C
Używany do:
Zdrowa opieka
Podkreślić:
EV133FHM przemysłowy wyświetlacz TFT
13
3" przemysłowy wyświetlacz TFT
Opis produktu
Moduł wyświetlacza EV133FHM-N40 13,3" FHD
Przegląd produktu
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość Full HD 1920×1080 z 166 PPI dla ostrych, szczegółowych obrazów
  • Wysoka jasność 300 cd/m² dla doskonałej widoczności
  • Współczynnik kontrastu 800:1 dla głębokiej czerni i żywych kolorów
  • Interfejs eDP z 30-pinowym złączem dla niezawodnej transmisji danych
  • Podświetlenie WLED o żywotności 15 000 godzin
  • Kąty widzenia 85/85/85/85 dla spójnej jakości obrazu
  • Obsługa 16,7 miliona kolorów z gamą kolorów 72% NTSC
  • Powierzchnia antyrefleksyjna, utwardzona (3H)
Specyfikacje techniczne
Marka BOE
Model P/N EV133FHM-N40
Przekątna 13,3 cala
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI
Obszar aktywny 293,76(szer.) × 165,24(wys.) mm
Wymiary zewnętrzne 300,26(wys.) × 187,75(szer.) mm
Luminancja 300 cd/m² (typowa)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typowa)
Czas reakcji 30 ms (typowa, Tr+Td)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowa, CR≥10)
Tryb pracy ADS, normalnie czarny, transmisyjny
Obsługa kolorów 16,7 mln, 72% NTSC
Typ interfejsu eDP (2 linie), eDP1.2, HBR1 (2,7 G/linię), złącze 30-pinowe
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Zasilanie 3,3 V (typowa)
Waga 215 g (maksymalna)
Zastosowania
Opcje dostosowywania
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%