TM104TDGP11 10.4" XGA 1024x768 Endüstriyel TFT Ekranı 1200 cd/m2 Parlaklık ve LVDS 20 pinli Arayüz
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM104TDGP11
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10,4"
Marka:
TIANMA
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık:
1200 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
4/12 (Tip.)(Tr/Td)
Çalışma modu:
IPS, Normalde Siyah, Geçirgen
Dokunmatik panel:
olmadan
Güç kaynağı:
3,3V (Tip.)
Işık kaynağı:
WLED, 50K saat, Sürücüsüz
Arayüz Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Çevre:
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C; Titreşim Seviyesi: 6,8G (66,64 m/s²
Uygulamalar:
Endüstriyel Dış Mekan Yüksek Parlaklık Endüstriyel
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
18 adet/kutu
Vurgulamak:
10
4" XGA 1024x768 Endüstriyel TFT Ekran
1200 cd/m2 Parlaklık TFT-LCD Modülü
Ürün Açıklaması
TM104TDGP11 10.4" Endüstriyel Ekran Modülü
Yüksek performanslı 10.4 inçlik TFT-LCD ekran paneli, geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir görsel performansı gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Ürün Durumu:Bu model 2023'ün ilk çeyreğinde seri üretime başladı.
TM104TDGP11 10.4" XGA 1024x768 Endüstriyel TFT Ekranı 1200 cd/m2 Parlaklık ve LVDS 20 pinli Arayüz 0
Temel Özellikler
  • Açık, ayrıntılı görüntüler için 123 PPI ile 1024×768 XGA çözünürlüğü
  • Mükemmel görünürlük için 1200 cd/m2 yüksek parlaklık ekranı
  • 85/85/85/85 bakış açıları ile IPS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 1000Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 50.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışıklandırması
  • % 50 NTSC renk gamı ile 262K / 16.7M renk desteği
  • Geniş çalışma sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Marka Tianma
Model P/N TM104TDGP11
Çapraz Boyut 10.4
Panel Türü a-Si TFT-LCD LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey şerit
Etkin Alan 210.432 ((W) × 157.824 ((H) mm
Bezel Açılışı 215.4 ((W) × 161.8 ((H) mm
Çizelge Boyutları 229.6 ((H) × 179.8 ((W) × 10.46 ((D) mm
Yüzey Tedavisi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 1200 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip.)
Yön göster Tüm Yön
Yanıt Zamanı 4/12 ms (Typ.) ((Tr/Td)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu IPS, normalde siyah, iletken
Destek Rengi 262K/16.7M % 50 NTSC
Işık Kaynağı WLED, 50K saat, sürücü olmadan
Ağırlık 370g (Tip.)
Uygulama Endüstriyel, sert endüstri, açık hava yüksek parlaklık
Çerçeve Hızı 60Hz
Güç kaynağı 3.3V (tip)
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C
Depolama sıcaklığı -30°C ila 85°C
Başvurular
Kişiselleştirme Seçenekleri
Endüstriyel sınıf kapasitif dokunuş seçeneği.
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%