TM104TDGP11 10.4" XGA 1024x768 Βιομηχανική Οθόνη TFT με Φωτεινότητα 1200 cd/m² και Διασύνδεση LVDS 20 ακίδων
Ονομασία μάρκας: Tianma
Αριθμός μοντέλου: TM104TDGP11
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Έγγραφο:
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
10,4"
Μάρκα:
ΤΙΑΝΜΑ
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Λάμψη:
1200 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
1000:1 (Τύπος) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
4/12 (τύπος.) (Tr/Td)
Τρόπος λειτουργίας:
IPS, Κανονικά Μαύρο, Μετάδοση
Πίνακας αφής:
χωρίς
Τροφοδοτικό:
3,3 V (Τυπ.)
Πηγή φωτός:
WLED, 50K ώρες, W/O Πρόγραμμα οδήγησης
Τύπος διεπαφής:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Περιβάλλο:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 80 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C ; Επίπεδο κραδασμών: 6,8
Εφαρμογές:
Βιομηχανική Υπαίθρια Υψηλή Φωτεινότητα Βιομηχανική
Εγγύηση:
12 μηνών
Συσκευασία λεπτομέρειες:
18pcs/box
Επισημαίνω:
Βιομηχανική οθόνη TFT 10
4" XGA 1024x768
Μονάδα TFT-LCD φωτεινότητας 1200 cd/m²
Περιγραφή προϊόντος
TM104TDGP11 10,4" βιομηχανική μονάδα οθόνης
Κατάσταση του προϊόντος:Αυτό το μοντέλο ξεκίνησε μαζική παραγωγή το πρώτο τρίμηνο του 2023.
Πλήρης συμβατότητα από καρφίτσα σε καρφίτσα, μια άμεση αντικατάσταση για το AT104XH11.
TM104TDGP11 10.4" XGA 1024x768 Βιομηχανική Οθόνη TFT με Φωτεινότητα 1200 cd/m² και Διασύνδεση LVDS 20 ακίδων 0
Βασικά χαρακτηριστικά
  • 1024×768 ανάλυση XGA με 123 PPI για καθαρές, λεπτομερείς εικόνες
  • 1200 cd/m2 υψηλής φωτεινότητας για εξαιρετική ορατότητα
  • Τεχνολογία IPS με γωνίες θέασης 85/85/85/85
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 20 πιν για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 10001:1 αναλογία αντίθεσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • WLED backlight με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών
  • 262K/16.7M υποστήριξη χρώματος με 50% NTSC χρωματική γκάμα
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -30°C έως 80°C
Τεχνικές προδιαγραφές
Ετικέτα Τιανμά
Πρότυπο P/N ΤΜ104TDGP11
Διαγώνιο μέγεθος 10.4"
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD LCM
Απόφαση 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI
Φόρμα pixel RGB Βόρεια λωρίδα
Ενεργός χώρος 210.432 ((W) × 157.824 ((H) mm
Άνοιγμα κούτσουρου 215.4 ((W) × 161.8 ((H) mm
Σχεδιάστε τις διαστάσεις 229.6 ((H) × 179.8 ((W) × 10.46 ((D) mm
Φωτεινότητα 1200 cd/m2 (τύπος)
Δείτε την κατεύθυνση Όλες οι κατευθύνσεις
Χρόνος απόκρισης 4/12 ms (τύπος) ((Tr/Td)
Πηγή φωτός WLED, 50K ώρες, χωρίς οδηγό
Βάρος 370 g (τύπος)
Εφαρμογή Βιομηχανική, ανθεκτική βιομηχανία, εξωτερική υψηλή φωτεινότητα
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Θέρμανση αποθήκευσης -30°C έως 85°C
Εφαρμογές
Επιλογές προσαρμογής
Προαιρετική χωρητική επαφή βιομηχανικής ποιότητας.
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%