TM104TDGP11 10,4" XGA 1024x768 Przemysłowy wyświetlacz TFT z 1200 cd/m2 Jasność i LVDS 20-pin Interfejs
Nazwa Marki: Tianma
Numer modelu: TM104TDGP11
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
10,4"
Marka:
TIANMA
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Jasność:
1200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
4/12 (typ.) (Tr/Td)
Tryb pracy:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Panel dotykowy:
bez
Zasilanie:
3,3 V (typowe)
Źródło światła:
WLED, 50 tys. godzin, bez sterownika
Typ interfejsu:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Środowisko:
Temperatura pracy: -30 ~ 80°C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85°C; Poziom wibracji: 6,8 G (66,64
Aplikacje:
Przemysłowe zewnętrzne o wysokiej jasności Przemysłowe
Gwarancja:
12 miesięcy
Szczegóły pakowania:
18 sztuk/pudło
Podkreślić:
Przemysłowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10
4 cala i rozdzielczości XGA 1024x768
Moduł TFT-LCD o jasności 1200 cd/m²
Opis produktu
Moduł wyświetlacza przemysłowego TM104TDGP11 10,4"
Status produktu: Ten model rozpoczął masową produkcję w I kwartale 2023 roku.
TM104TDGP11 10,4" XGA 1024x768 Przemysłowy wyświetlacz TFT z 1200 cd/m2 Jasność i LVDS 20-pin Interfejs 0
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość XGA 1024×768 z 123 PPI dla wyraźnych, szczegółowych obrazów
  • Wyświetlacz o wysokiej jasności 1200 cd/m² dla doskonałej widoczności
  • Technologia IPS z kątami widzenia 85/85/85/85
  • Interfejs LVDS z 20-pinowym złączem dla niezawodnej transmisji danych
  • Współczynnik kontrastu 1000:1 dla doskonałej jakości obrazu
  • Podświetlenie WLED o żywotności 50 000 godzin
  • Obsługa kolorów 262K/16,7M z zakresem kolorów 50% NTSC
  • Szeroki zakres temperatur pracy: -30°C do 80°C
Specyfikacje techniczne
Marka Tianma
Model P/N TM104TDGP11
Rozmiar po przekątnej 10,4"
Typ panelu a-Si TFT-LCD LCM
Rozdzielczość 1024(RGB)×768, XGA 123PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 210,432(S) × 157,824(W) mm
Otwór ramki 215,4(S) × 161,8(W) mm
Wymiary zewnętrzne 229,6(W) × 179,8(S) × 10,46(G) mm
Obróbka powierzchni Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 1200 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.)
Kierunek widzenia Wszystkie kierunki
Czas reakcji 4/12 ms (typ.)(Tr/Td)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10)
Tryb pracy IPS, Normalnie czarny, Transmisyjny
Obsługiwane kolory 262K/16,7M 50% NTSC
Źródło światła WLED, 50 tys. godzin, bez sterownika
Waga 370g (typ.)
Zastosowanie Przemysłowe, Przemysł wytrzymały, Wysoka jasność zewnętrzna
Częstotliwość odświeżania 60Hz
Zasilanie 3,3V (typ.)
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6/8-bit), złącze 20-pinowe
Temperatura pracy -30°C do 80°C
Temperatura przechowywania -30°C do 85°C
Zastosowania
Opcje dostosowywania
Opcjonalny pojemnościowy ekran dotykowy klasy przemysłowej.
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%