TM104TDGP11 10,4" XGA 1024x768 Industrieel TFT-display met 1200 cd/m² helderheid en LVDS 20-pins interface
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM104TDGP11
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
10,4"
Merk:
TIANMA
Leverancierstype:
Origineel merk
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Helderheid:
1200 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
1000:1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
4/12 (Type.) (Tr/Td)
Bedrijfsmodus:
IPS, normaal zwart, doorlatend
Aanraakpaneel:
zonder
Voeding:
3,3 V (typ.)
Lichtbron:
WLED, 50.000 uur, zonder driver
Interfacetype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 80 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C; Trillingsniveau: 6,8G (66,64 m/s²)
Toepassingen:
Industrieel Buiten Hoge helderheid Industrieel
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
18pcs/box
Markeren:
10
4" XGA 1024x768 industrieel TFT-scherm
1200 cd/m² helderheid TFT-LCD Module
Productbeschrijving
TM104TDGP11 10,4" industriële display module
Hoogwaardig 10,4 inch TFT-LCD-displaypaneel met 1024×768 XGA-resolutie, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen die een betrouwbare visuele prestatie vereisen in omgevingen met grote temperaturen.
Productstatus:Dit model begon met massaproductie in het eerste kwartaal van 2023.
Volledig pin-to-pin compatibel, een directe vervanging voor AT104XH11.
TM104TDGP11 10,4" XGA 1024x768 Industrieel TFT-display met 1200 cd/m² helderheid en LVDS 20-pins interface 0
Belangrijkste kenmerken
  • 1024×768 XGA-resolutie met 123 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • 1200 cd/m2 hoog helderheidsdisplay voor uitstekend zicht
  • IPS-technologie met kijkhoeken 85/85/85/85
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 1000:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 50% NTSC kleurenpalet
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Merken Tianma
Model P/N TM104TDGP11
Diagonale grootte 10.4"
Paneltype a-Si TFT-LCD LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 123PPI
Pixelformaat RGB Verticale streep
Actief gebied 210.432 ((W) × 157.824 ((H) mm
Bezelopening 215.4 ((W) × 161,8 ((H) mm
Uitleg van de afmetingen 229.6 ((H) × 179.8 ((W) × 10.46 ((D) mm
Oppervlaktebehandeling Antiglare, harde coating (3H)
Luminansie 1200 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (Typ.)
Bekijk richting Alle richting
Reactietijd 4/12 ms (Type.) ((Tr/Td)
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Operatiemodus IPS, meestal zwart, zender
Ondersteunende kleur 262K/16.7M 50% NTSC
Lichtbron WLED, 50 km uur, zonder bestuurder
Gewicht 370 g (type)
Toepassing Industrieel, robuust industrieel, buiten hoog licht
Framerate 60 Hz
Stroomvoorziening 3.3V (type)
Interface type LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen Connector
Werktemperatuur -30°C tot 80°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 85°C
Toepassingen
Aanpassingsopties
Optioneel industriële capacitieve aanraking.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%