Gömülü HMI Endüstriyel TFT Ekran G121SN01 V403 7S3P WLED
Marka Adı: AUO
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
12,1"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
7S3P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Parlaklık:
500 cd/m² (Tip.)
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
279 x 209 x9,5 (YxDxD)
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Taslak:
279 x 209 x9,5 (YxDxD)
Ödeme Koşulları:
500 cd/m² (Tip.)
Ekran Modu:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk Derinliği:
262K/16,2M %55 NTSC
Paketleme Detayları:
OEM / DOM:
olmadan
Giriş Gerilimi:
3,3V (Tip.)
Sinyal Arayüzü:
Vurgulamak:
Gömülü Endüstriyel TFT Ekran
HMI Endüstriyel TFT Ekran
G121SN01 V403
Ürün Açıklaması
G121SN01 V403 AUO 12.1" 800*600 SVGA TFT-LCD LVDS Endüstriyel Ekran
G121SN01 V403, AUO'dan 12.1 inç çaplı diagonal TFT-LCD ekran modülüdür ve LVDS arayüzü ile SVGA 800 * 600 çözünürlüğüne sahiptir.Bu endüstriyel sınıf panel, geniş sıcaklık toleransı ve uzun ömürlü LED arka ışık sistemi ile zorlu uygulamalar için güvenilir bir performans sunar.
Temel Özellikler
  • Yüksek parlaklık: 500 cd/m2 tipik
  • Geniş çalışma sıcaklığı: -30°C - 85°C
  • Uzun ömürlü WLED arka ışıklandırması: 50.000 saat
  • LVDS arayüzü 20 pinli konektörle
  • Sert kaplamalı parlaklık önleyici yüzey (3H)
  • 700Açık görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • Kompakt çerçeve: 279*209*9.5 mm
Teknik özellikler
Marka AUO
Model P/N G121SN01 V403
Çapraz Boyut 12.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 800*600 SVGA, 82 PPI
Etkin Alan 246*184.5 mm
Parlaklık 500 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 7001 (Tip.)
Görme açısı 80/80/65/75
Yanıt Zamanı 25/10 ms (Tip.)
Renkleri Göster 262K/16.2M, %55 NTSC
Arayüz LVDS (1 ch, 6/8-bit)
Giriş Voltajı 3.3V (Tip.)
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 85°C
Başvurular
  • Sanayi kontrol sistemleri
  • Tıbbi ekipman ekranları
  • Test ve ölçüm aletleri
  • İnsan-makine arayüzleri (HMI)
  • Gömülü bilgisayar sistemleri
Neden Wan Ekranı Seçmek
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%