Wbudowany przemysłowy wyświetlacz TFT HMI G121SN01 V403 7S3P WLED
Nazwa Marki: AUO
MOQ: 1
Warunki płatności: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
12,1"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Typ podświetlenia:
7S3P WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Rezolucja:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Jasność:
500 cd/m² (typowo)
Temperatura pracy:
Temperatura pracy: -30 ~ 85°C
Typ wyświetlacza:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Typ mocowania:
Złącze
Rozmiar ekranu:
279 x 209 x 9,5 (wys. x szer. x głęb.)
Interfejs komunikacyjny:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Zarys:
Jasność:
500 cd/m² (typowo)
Tryb wyświetlania:
Głębia koloru:
262K/16,2M 55% NTSC
Typ lampy:
Ekran dotykowy:
bez
Napięcie wejściowe:
3,3 V (typowe)
Interfejs sygnałowy:
Podkreślić:
Wbudowany przemysłowy wyświetlacz TFT
Przemysłowy wyświetlacz TFT HMI
G121SN01 V403
Opis produktu
G121SN01 V403 AUO 12,1" 800*600 SVGA TFT-LCD LVDS Industrial Display
Kluczowe cechy
  • Wysoka jasność: 500 cd/m2 typowa
  • Duża temperatura pracy: -30°C do 85°C
  • Długotrwałe światło tylne WLED: 50 000 godzin
  • Interfejs LVDS z złączem 20-kolistym
  • Powierzchnia przeciwświetlenia z twardą powłoką (3H)
  • 700stosunek kontrastu 1:1 dla jasnej jakości obrazu
  • Kompaktny kontur: 279*209*9,5 mm
Specyfikacje techniczne
Marka AUO
Model P/N G121SN01 V403
Rozmiar przekątny 12.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800*600 SVGA, 82 PPI
Obszar aktywny 246*184,5 mm
Jasność 500 cd/m2 (typowy)
Wskaźnik kontrastu 7001 (typowy)
Kąt widzenia 80/80/65/75
Czas reakcji 25/10 ms (typowy)
Wyświetlanie kolorów 262K/16.2M, 55% NTSC
Interfejs LVDS (1 ch, 6/8-bitowe)
Napięcie wejściowe 3.3V (typ.)
Temperatura pracy -30°C do 85°C
Wnioski
  • Systemy sterowania przemysłowego
  • Wyświetlacze sprzętu medycznego
  • Instrumenty badawcze i pomiarowe
  • Interfejsy człowiek-maszyna (HMI)
  • Systemy komputerowe wbudowane
Dlaczego wybrać Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%