Ενσωματωμένο HMI Βιομηχανική οθόνη TFT G121SN01 V403 7S3P WLED
Ονομασία μάρκας: AUO
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
12,1"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Τύπος οπίσθιου φωτισμού:
7S3P WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Ψήφισμα:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Λάμψη:
500 cd/m² (Τύπ.)
Θερμοκρασία λειτουργίας:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C
Τύπος οθόνης:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Τύπος τοποθέτησης:
Συνδετήρας
Μέγεθος οθόνης:
279 x 209 x 9,5 (ΥxVxΒ)
Διεπαφή επικοινωνίας:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Περίγραμμα:
279 x 209 x 9,5 (ΥxVxΒ)
Φωτεινότητα:
500 cd/m² (Τύπ.)
Λειτουργία εμφάνισης:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Βάθος χρώματος:
262K/16,2M 55% NTSC
Τύπος λαμπτήρα:
Οθόνη αφής:
χωρίς
Τάση εισόδου:
3,3 V (Τυπ.)
Διεπαφή σήματος:
Επισημαίνω:
Εργατική οθόνη HMI TFT
G121SN01 V403
Περιγραφή προϊόντος
G121SN01 V403 AUO 12.1" 800*600 SVGA TFT-LCD LVDS Βιομηχανική Οθόνη
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ευρεία θερμοκρασία λειτουργίας: -30°C έως 85°C
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED μακράς διάρκειας: 50.000 ώρες
  • Διεπαφή LVDS με σύνδεση 20 ακίδων
  • Αντιθαμβωτική επιφάνεια με σκληρή επίστρωση (3H)
  • Αναλογία αντίθεσης 700:1 για καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Συμπαγείς διαστάσεις: 279*209*9.5 mm
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μάρκα AUO
Μοντέλο P/N G121SN01 V403
Διαγώνιο Μέγεθος 12.1"
Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 800*600 SVGA, 82 PPI
Ενεργή Περιοχή 246*184.5 mm
Χρόνος Απόκρισης 25/10 ms (Τυπ.)
Διεπαφή LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit)
Τάση Εισόδου 3.3V (Τυπ.)
Εφαρμογές
  • Συστήματα βιομηχανικού ελέγχου
  • Οθόνες ιατρικού εξοπλισμού
  • Όργανα δοκιμών και μετρήσεων
  • Διεπαφές ανθρώπου-μηχανής (HMI)
  • Ενσωματωμένα συστήματα υπολογιστών
Γιατί να επιλέξετε Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%