Ingebouwde HMI Industriële TFT-display G121SN01 V403 7S3P WLED
Merknaam: AUO
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: , L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
12,1"
Leverancierstype:
Origineel merk
Type achtergrondverlichting:
7S3P WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Helderheid:
500 cd/m² (std.)
Bedrijfstemperatuur:
Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Montagetype:
Connector
Schermgrootte:
279 x 209 x 9,5 (HxVxD)
Communicatie-interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Schetsen:
279 x 209 x 9,5 (HxVxD)
Luminantie:
500 cd/m² (std.)
Weergavemodus:
TN, normaal wit, doorlatend
Kleurdiepte:
262K/16,2M 55% NTSC
Lamptype:
Aanraakscherm:
zonder
Ingangsspanning:
3,3 V (typ.)
Signaalinterface:
Markeren:
Ingebouwd industrieel TFT-display
HMI industrieel TFT-display
G121SN01 V403
Productbeschrijving
G121SN01 V403 AUO 12,1" 800*600 SVGA TFT-LCD LVDS Industrial Display
De G121SN01 V403 is een 12,1 inch diagonale TFT-LCD-displaymodule van AUO, met SVGA 800*600 resolutie met LVDS-interface.Dit paneel van industriële kwaliteit biedt betrouwbare prestaties voor veeleisende toepassingen met een brede temperatuurtolerantie en een langdurig LED-achterlichtsysteem.
Belangrijkste kenmerken
  • Hoge helderheid: 500 cd/m2 typisch
  • Grote werktemperatuur: -30°C tot 85°C
  • Lange levensduur WLED-achterlicht: 50.000 uur
  • LVDS-interface met 20-pins connector
  • Antiglare oppervlakte met harde coating (3H)
  • 7001:1 contrastverhouding voor heldere beeldkwaliteit
  • Compacte omtrek: 279*209*9,5 mm
Technische specificaties
Merken AUO
Model P/N G121SN01 V403
Diagonale grootte 12.1"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800*600 SVGA, 82 PPI
Actief gebied 246*184,5 mm
Helderheid 500 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 7001 (Typ.)
Zienhoek 80/80/65/75
Reactietijd 25/10 ms (typisch)
Kleuren weergeven 262K/16.2M, 55% NTSC
Interface LVDS (1 ch, 6/8-bit)
Inlaatspanning 3.3V (type.)
Werktemperatuur -30°C tot 85°C
Toepassingen
  • Industriële besturingssystemen
  • Displays voor medische apparatuur
  • Test- en meetinstrumenten
  • Mens-machine-interfaces (HMI)
  • Ingebedde computersystemen
Waarom Wan Display kiezen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%