Innolux G150XNE-L03 15.0 inç XGA IPS TFT-LCD Ekran, LVDS Arayüzlü Endüstriyel Ekran Modülü
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: G150XNE-L03
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
15.0 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Çözünürlük:
1024(RGB)x768, XGA 85PPI
Anahat Dim.:
326,5(G)x253,5(Y)x9,6(D) mm
Tedavi:
Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Çalışma Modu:
NPVA, Normalde Siyah, Geçirgen
Renk Derinliği:
262K/16,7M %72 NTSC
Görüş Açısı:
88/88/88/88 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
2000 : 1 (Tip.) (TM)
Cevap:
16/7 (Tip.)(Tr/Td) ms
Arka ışık:
WLED, 70K saat, LED Sürücülü
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Max. Maks. Ratings Derecelendirmeler:
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Başvuru:
Oyun, Endüstriyel
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
16 adet/kutusu
Vurgulamak:
inolux LCD ekranı
inolux endüstriyel LCD ekranı
xga LCD ekranı
Ürün Açıklaması
Innolux G150XNE-L03 15.0 inç XGA IPS TFT-LCD Ekran Modülü
1024×768 XGA çözünürlüğü ile yüksek performanslı 15 inçlik TFT-LCD ekran modülü, güvenilir işleyişi gerektiren zorlu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
  • Açık görüntü kalitesi için 85 PPI ile 1024×768 XGA çözünürlüğü
  • Parlak ortamlarda mükemmel görünürlük için 300 cd/m2
  • Konsistent görüntü kalitesi için geniş görüntüleme açıları ile IPS teknolojisi
  • Güvenilir veri aktarımı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 2000Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 70.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • 262K/16.2M renk desteği ile% 72 NTSC renk gamı
  • Çalışma sıcaklık aralığı: -20°C - 70°C
  • Genişletilmiş depolama sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik özellikler
Marka Innolux Model P/N G150XNE-L03
Çapraz boyut 15.0" Panel Türü a-Si TFT-LCD.LCM
Karar 1024 ((RGB) x768.XGA 85PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 304.128 ((W) x 228.096 ((H) mm Bezel Açılışı 307.4 ((W) x231.3 ((H) mm
Çizelge ((mm) 326.5 ((WW) x253.5 ((H) x9.6 ((D) Tedavi Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 300 (Genel) (cd/m3) Kontrast oranı 2000: 1 (Tip)
Görme açısı 88/88/88/88 türü (CR210) Çalışma Modu NPVA, Normalde Siyah, Akıcı
İyi görünüm Simetri Yanıt 16/7 (Tip)
Renk Derinliği 262K/16.7M % 72 NTSC Arka ışık WLED. 70K saat. LED Sürücü ile.
Kütle 0.96/1.00Kgs ((TypMax.) Dokunmatik ekran - Hayır.
Yenilenme Hızı 60Hz Voltaj kaynağı 3.3V (tip)
Sinyal Türü LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı Ratingler. Depolama sıcaklığı: -30 ~ 70 °C
Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV şarj cihazı ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
  • Oyunlar
Kişiselleştirme Seçenekleri
Kapasitif Dokunma İsteğe bağlı: İstenirse dokunmatik ekran entegrasyon çözümleri mevcuttur.
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%