Nazwa Marki: Innolux
Numer modelu: G150XNE-L03
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
15,0 cali
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Rezolucja:
1024(RGB)x768, XGA 85PPI
Wymiary zarysu:
326,5 (szer.) x 253,5 (wys.) x 9,6 (gł.) mm
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H)
Tryb pracy:
NPVA, zwykle czarny, przepuszczalny
Głębia koloru:
262K/16,7M 72% NTSC
Kąt widzenia:
88/88/88/88 (typ.)(CR≥10)
Jasność:
300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
2000 : 1 (typ.) (TM)
Odpowiedź:
16/7 (typ.)(Tr/Td) ms
Podświetlenie:
WLED, 70 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Typ sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Max. Maks. Ratings Oceny:
Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
Aplikacja:
Do gier, przemysłowy
Gwarancja:
12 miesięcy
Szczegóły pakowania:
16 sztuk na pudełko
Podkreślić:
wyświetlacz lcd innolux tft
Innolux Industrial TFT Display
wyświetlacz LCD xga tft
Opis produktu
Moduł wyświetlacza TFT-LCD Innolux G150XNE-L03 15,0 cala XGA IPS
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość XGA 1024×768 z 85 PPI dla wyraźnej jakości obrazu
  • 300 cd/m² dla doskonałej widoczności w jasnych warunkach
  • Technologia IPS z szerokimi kątami widzenia dla spójnej jakości obrazu
  • Interfejs LVDS z 20-pinowym złączem dla niezawodnej transmisji danych
  • Współczynnik kontrastu 2000:1 dla doskonałej jakości obrazu
  • Podświetlenie WLED o żywotności 70 000 godzin
  • Obsługa kolorów 262 tys./16,2 mln z gamą kolorów 72% NTSC
  • Zakres temperatur pracy: -20°C do 70°C
  • Rozszerzony zakres temperatur przechowywania: -30°C do 80°C
Specyfikacje techniczne
Marka Innolux Model P/N G150XNE-L03
Rozmiar po przekątnej 15,0" Typ panelu a-Si TFT-LCD.LCM
Rozdzielczość 1024(RGB)x768.XGA 85PPI Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny 304,128(szer.)x228,096(wys.) mm Otwór ramki 307,4(szer.)x231,3(wys.) mm
Wymiary zewnętrzne (mm) 326,5(szer.)x253,5(wys.)x9,6(gł.) Obróbka Antyrefleksyjna, utwardzana (3H)
Jasność 300 (typ.)(cd/m³) Współczynnik kontrastu 2000 : 1 (typ.)(TM)
Kąt widzenia 88/88/88/88(typ. CR210) Tryb pracy NPVA, normalnie czarny, transmisyjny
Dobry widok przy Symetria Czas reakcji 16/7 (typ.)(TnTd) ms
Głębia kolorów 262 tys./16,7 mln 72% NTSC Podświetlenie WLED. 70 tys. godzin. Z sterownikiem LED
Masa 0,96/1,00 kg (typ./maks.) Ekran dotykowy Bez
Częstotliwość odświeżania 60 Hz Napięcie zasilania 3,3 V (typ.)
Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
Zastosowania
  • Sprzęt i maszyny przemysłowe
  • Wyświetlacze maszyn CNC
  • Sprzęt medyczny
  • Wyświetlacz ładowarki EV
  • Wyświetlacz sterowania przemysłowego
  • Gry
Opcje dostosowywania
Opcjonalny dotyk pojemnościowy: Rozwiązania integracji ekranu dotykowego dostępne na życzenie.
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%