Innolux G150XNE-L03 Οθόνη TFT-LCD 15.0 ιντσών XGA IPS με διεπαφή LVDS Βιομηχανική μονάδα οθόνης
Ονομασία μάρκας: Innolux
Αριθμός μοντέλου: G150XNE-L03
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
15,0 ίντσες
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Ψήφισμα:
1024(RGB)x768, XGA 85PPI
Περίγραμμα Δημ.:
326,5(Π)x253,5(Υ)x9,6(Β) mm
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H)
Λειτουργία εργασίας:
NPVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Βάθος χρώματος:
262K/16,7M 72% NTSC
Γωνία θέασης:
88/88/88/88 (Τύπος) (CR≥10)
Λάμψη:
300 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
2000 : 1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
16/7 (Τύπ.)(Tr/Td) ms
Οπίσθιος φωτισμός:
WLED, 70K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Τύπος σήματος:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Μαξ. Αξιολόγηση:
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C
Εφαρμογή:
Τυχερά παιχνίδια, Βιομηχανική
Εγγύηση:
12 μήνες
Συσκευασία λεπτομέρειες:
16 τεμάχια/κουτί
Επισημαίνω:
οθόνη tft lcd innolux
Εμφάνιση TFT βιομηχανικής τεχνολογίας Innolux
οθόνη tft lcd xga
Περιγραφή προϊόντος
Ενότητα οθόνης XGA IPS TFT-LCD 15,0 ιντσών Innolux G150XNE-L03
Βασικά χαρακτηριστικά
  • 1024×768 ανάλυση XGA με 85 PPI για καθαρή ποιότητα εμφάνισης
  • 300 cd/m2 για εξαιρετική ορατότητα σε φωτεινά περιβάλλοντα
  • Τεχνολογία IPS με ευρείες γωνίες θέασης για σταθερή ποιότητα εικόνας
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 20 πιν για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 20001:1 αναλογία αντίθεσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Πίσω φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 70.000 ωρών
  • 262K/16.2M υποστήριξη χρώματος με 72% gamut χρώματος NTSC
  • Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20°C έως 70°C
  • Εκτεταμένο εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30°C έως 80°C
Τεχνικές προδιαγραφές
Ετικέτα Innolux Πρότυπο P/N G150XNE-L03
Μέγεθος διαγώνιας 15.0" Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD.LCM
Απόφαση 1024 ((RGB) x768.XGA 85PPI Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 304.128 ((W) x 228.096 ((H) mm Άνοιγμα κούτσουρου 307.4 ((W) x 231.3 ((H) mm
Σύνοψη (mm) 326.5 ((WW) x253.5 ((H) x9.6 ((D) Θεραπεία Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H)
Φωτεινότητα 300 (τύπος) (cd/m3) Αντιδιαστολή 2000: 1 (Τύπος)
Γωνία θέασης 88/88/88/88 ((Τύπος)) CR210) Τρόπος εργασίας NPVA, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό
Καλή θέα στο Συμμετρία Ανταπόκριση 16/7 (Τύπος)
Βαθμό χρώματος 262K/16.7M 72% NTSC Πίσω φωτισμός WLED. 70 χιλιάδες ώρες.
Μάζα 0.96/1.00Kgs ((TypMax.) Εικόνα αφής Χωρίς
Ταχύτητα ανανέωσης 60 Hz Προμήθεια τάσης 3.3V (τύπος)
Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Δείκτες μηχανών CNC
  • Ιατρικός εξοπλισμός
  • Δείκτης φορτιστή ηλεκτρικού οχήματος
  • Δείκτης βιομηχανικού ελέγχου
  • Παιχνίδια
Επιλογές προσαρμογής
Δυναμικό αφής Προαιρετικό: λύσεις ενσωμάτωσης με οθόνη αφής διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος.
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%