Innolux G150XNE-L03 15,0 inch XGA IPS TFT-LCD-display met LVDS interface industriële display module
Merknaam: Innolux
Modelnummer: G150XNE-L03
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
15,0 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
Oplossing:
1024(RGB)x768, XGA 85PPI
Omtrek afm.:
326,5(B)x253,5(H)x9,6(D) mm
Behandeling:
Ontspiegeld, harde coating (3H)
Werkmodus:
NPVA, normaal zwart, doorlatend
Kleurdiepte:
262K/16,7M 72% NTSC
Kijkhoek:
88/88/88/88 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
300 cd/m² (typ.)
Contrastverhouding:
2000: 1 (typ.) (TM)
Antwoord:
16/7 (Typ.)(Tr/Td) ms
Achtergrondverlichting:
WLED, 70.000 uur, met LED-driver
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Max.:
Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C
Sollicitatie:
Gamen, Industrieel
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
16 stuks per doos
Markeren:
innolux tft lcd-display
Innolux Industrial TFT Display
xga tft lcd display
Productbeschrijving
Innolux G150XNE-L03 15,0-inch XGA IPS TFT-LCD Display Module
Belangrijkste Kenmerken
  • 1024×768 XGA-resolutie met 85 PPI voor duidelijke weergavekwaliteit
  • 300 cd/m² voor uitstekende zichtbaarheid in heldere omgevingen
  • IPS-technologie met brede kijkhoeken voor consistente beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 2000:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 70.000 uur
  • 262K/16,2M kleurenondersteuning met 72% NTSC-kleurengamma
  • Bedrijfstemperatuurbereik: -20°C tot 70°C
  • Uitgebreid opslagtemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische Specificaties
Merk Innolux Model P/N G150XNE-L03
Diagonale afmeting 15,0" Paneeltype a-Si TFT-LCD.LCM
Resolutie 1024(RGB)x768.XGA 85PPI Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Actief gebied 304,128(B)x228,096(H) mm Bezelopening 307,4(B)x231,3(H) mm
Afmetingen(mm) 326,5(WW)x253,5(H)x9,6(D) Behandeling Antireflectie, Harde coating (3H)
Luminantie 300 (Typ.)(cd/m³) Contrastverhouding 2000 : 1 (Typ.)(TM)
Kijkhoek 88/88/88/88(TyP(CR210) Werkmodus NPVA, Normaal Zwart, Transmissief
Goed zichtbaar bij Symmetrie Reactie 16/7 (Typ.)(TnTd) ms
Kleurdiepte 262K/16,7M 72% NTSC Achtergrondverlichting WLED . 70K uur . Met LED-driver
Massa 0,96/1,00Kgs(TypMax.) Touchscreen Zonder
Vernieuwingsfrequentie 60Hz Voedingsspanning 3,3V (Typ)
Signaaltype LVDS (1 kanaal, 6/8-bit) , 20-pins connector Max. Waardes Opslagtemp.: -30 ~ 70 °C
Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • CNC-machinedisplays
  • Medische apparatuur
  • EV Charger Display
  • Industriële Besturingsdisplay
  • Gaming
Maatwerkopties
Capacitief Touch Optioneel: Touchscreen-integratieoplossingen beschikbaar op aanvraag.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%