Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM101JDHG33-00
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
10,1 inç
Marka:
TIANMA
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Ekran Tipi:
SFT, Normalde Siyah, Geçirgen
Modül Büyüklüğü (mm):
229,8(G)x149(Y) x9,6(D) mm
Çözünürlük:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
900 nit, 900cd/m2
Kontrast Oranı:
700:1 (Tip.) (TM)
Arka Işık Türü:
WLED, 40K saat, LED Sürücülü
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 40 pinli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Çalışma Sıcaklığı:
Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Storage Temper
Başvuru:
Dış Mekan Yüksek Parlaklık Sağlık Endüstrisi
MPQ:
18 parça
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
18 adet/kutu
Vurgulamak:
Tianma TFT LCD ekranı
Tianma Endüstriyel TFT Ekranı
1280x800 Tft LCD Ekranı
Ürün Açıklaması
Orijinal Tianma TM101JDHG33-00 10.1 Inç Endüstriyel LCD Ekranı
Yüksek parlaklıklı 10.1 inçlik WXGA TFT-LCD ekran modülü, aşırı ortamlarda güvenilir çalışmayı gerektiren zorlu endüstriyel ve sağlık uygulamaları için tasarlanmıştır.
Temel Özellikler
  • Olağanüstü açıklık için 149 PPI ile 1280*800 WXGA çözünürlüğü
  • Parlak ortamlarda mükemmel görünürlük için 900 cd/m2 yüksek parlaklık
  • Geniş görüş açıları ile SFT teknolojisi (85/85/85/85)
  • Güvenilir veri aktarımı için 40 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • 700Üstün görüntü kalitesi için:1 kontrast oranı
  • 40.000 saatlik ömrü olan WLED arka ışık
  • % 50 NTSC renk gamı ile 262K / 16.7M renk desteği
  • Geniş sıcaklık aralığı: -30°C ila 80°C çalışma, -40°C ila 80°C depolama
Teknik özellikler
Panel ModeliTM101JDHG33-00Panel markasıTianma
Boyut10.1 inçPanel Türüa-Si TFT-LCD, LCM
Karar1280 ((RGB) * 800, WXGA 149PPIPiksel BiçimiRGB Dikey Şerit
Modül Boyutları216.96 ((W) * 135.6 ((H) mmEkran KipiSFT, Normalde Siyah, İletişimsel
Etkin Alan229.8*149*9.6 (H*V*D) mmYanıt Zamanı25 ms (Tip.)
Renkleri Göster262K/16.7M % 50 NTSCIşık KaynağıWLED, 40K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)Dokunmatik Ekran- Hayır.
Parlaklık900 cd/m2 (Tip.)Güç kaynağı3.3V (Tip.)
Kontrast oranı7001 (Tip.)UygulamaEndüstriyel Dışarı Yüksek Parlaklık, Sağlık
Çerçeve Hızı60HzArayüz TipiLVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pin Bağlantı
Depolama sıcaklığı-40°C ila 80°CFPC konektörüJAE, HD1S040HA1, 0,5 mm'lik bir pitch
Çalışma sıcaklığı-30°C ila 80°C
Başvurular
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman ve sağlık cihazları
  • EV şarj cihazı ekranları
  • Yüksek parlaklık içi dış mekan uygulamaları
  • Endüstriyel kontrol ekranları
  • Oyun ekipmanları
Kişiselleştirme Seçenekleri
Kapasitatif dokunuş Seçenek:İsteğe bağlı olarak dokunmatik ekran entegrasyon çözümleri.
Wan Display hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%