| Numer modelu: | TM101JDHG33-00 |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model panelu | TM101JDHG33-00 | Marka paneli | Tianma |
|---|---|---|---|
| Wielkość | 10.1 cala | Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) * 800, WXGA 149PPI | Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 229.8*149*9.6 (H*V*D) mm | Czas reakcji | 25 ms (typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) | Ekran dotykowy | Bez |
| Jasność | 900 cd/m2 (typ.) | Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz | Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pinów |
| Temperatura przechowywania | -40 do 80°C | Złącze FPC | JAE, HD1S040HA1, Pitch 0,5 mm |
| Temperatura pracy | -30 do 80°C |