Ονομασία μάρκας: Tianma
Αριθμός μοντέλου: ΤΜ101JDHG33-00
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
10,1 ίντσες
Μάρκα:
ΤΙΑΝΜΑ
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Τύπος οθόνης:
SFT, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Μέγεθος μονάδας (mm):
229,8(Π)x149(Υ) x9,6(Β) mm
Ψήφισμα:
1280(RGB)x800, WXGA 149PPI, 1280(RGB)x800, WXGA 149PPI
Γωνία θέασης:
85/85/85/85 (Τύπος) (CR≥10)
Λάμψη:
900 nits, 900cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
700:1 (Τύπ.) (TM)
Τύπος οπίσθιου φωτισμού:
WLED, 40.000 ώρες, με πρόγραμμα οδήγησης LED
Διασύνδεση:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 40 ακίδων
Οθόνη αφής:
χωρίς
Θερμοκρασία λειτουργίας:
Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 80 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 80 °C
Εφαρμογή:
Υπαίθρια Υγειονομική περίθαλψη Βιομηχανική Υψηλής Φωτεινότητας
MPQ:
18pcs
Εγγύηση:
12 μήνες
Συσκευασία λεπτομέρειες:
18pcs/box
Επισημαίνω:
οθόνη LCD
Tianma βιομηχανική οθόνη
επίδειξη 1280x800 TFT LCD
Περιγραφή προϊόντος
Αρχική Tianma TM101JDHG33-00 10,1 ιντσών βιομηχανική οθόνη LCD
Διαθέσιμη μαζική παραγωγή:Μπορούμε να προμηθεύσουμε μεγάλες ποσότητες με ανταγωνιστικές τιμές.
Βασικά χαρακτηριστικά
  • 1280*800 ανάλυση WXGA με 149 PPI για εξαιρετική σαφήνεια
  • 900 cd/m2 υψηλή φωτεινότητα για εξαιρετική ορατότητα σε φωτεινά περιβάλλοντα
  • Τεχνολογία SFT με μεγάλες γωνίες θέασης (85/85/85/85)
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 40 πιν για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 7001:1 αναλογία αντίθεσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Υπόβαρο φως WLED με διάρκεια ζωής 40.000 ωρών
  • 262K/16.7M υποστήριξη χρώματος με 50% NTSC χρωματική γκάμα
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασιών: -30°C έως 80°C λειτουργία, -40°C έως 80°C αποθήκευση
Τεχνικές προδιαγραφές
Μέγεθος10.1 ίντσεςΤύπος οθόνηςα-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση1280 ((RGB) * 800, WXGA 149PPIΦόρμα pixelΒόρεια λωρίδα RGB
Διάμετροι ενότητας216.96 ((W) *135.6 ((H) mmΤρόπος εμφάνισηςSFT, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Ενεργός χώρος229.8*149*9.6 (H*V*D) mmΧρόνος απόκρισης25 ms (τύπος)
Εμφάνιση χρωμάτων262K/16.7M 50% NTSCΠηγή φωτόςWLED, 40K ώρες, με LED Driver
Γωνία θέασης85/85/85/85 (τύπος)Εικόνα αφήςΧωρίς
Φωτεινότητα900 cd/m2 (τύπος)Ηλεκτρική τροφοδοσία3.3V (τύπος)
Ποσοστό καρέ60 HzΤύπος διεπαφήςLVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 πινών Συνδέτης
Θέρμανση αποθήκευσης-40°C έως 80°CΣύνδεσμος FPCJAE, HD1S040HA1, Στροφή 0,5 mm
Θέρμανση λειτουργίας-30°C έως 80°C
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Δείκτες μηχανών CNC
  • Ιατρικός εξοπλισμός και ιατροφαρμακευτικά προϊόντα
  • Δείκτες φορτιστή ηλεκτρικού οχήματος
  • Εξωτερικές εφαρμογές υψηλής φωτεινότητας
  • Δείκτες βιομηχανικού ελέγχου
  • Εξοπλισμός παιχνιδιών
Επιλογές προσαρμογής
Συγκεντρωτικό άγγιγμα Προαιρετικό:Λύσεις ολοκλήρωσης με οθόνη αφής διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος.
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%