| Modelnummer: | TM101JDHG33-00 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Paneelmodel | TM101JDHG33-00 | Paneelmerk | Tianma |
|---|---|---|---|
| Grootte | 10,1 inch | Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280(RGB)*800, WXGA 149PPI | Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Moduleafmetingen | 216,96(B)*135,6(H) mm | Weergavemodus | SFT, Normaal Zwart, Transmissief |
| Actief gebied | 229,8*149*9,6 (H*V*D) mm | Responstijd | 25 ms (typ.) |
| Weergavekleuren | 262K/16,7M 50% NTSC | Lichtbron | WLED, 40K uur, Met LED-driver |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) | Touchscreen | Zonder |
| Helderheid | 900 cd/m² (typ.) | Voeding | 3,3V (typ.) |
| Framesnelheid | 60Hz | Interfacetype | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 40-pins connector |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot 80°C | FPC-connector | JAE, HD1S040HA1, Pitch 0,5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 80°C |