Endüstriyel TFT LCD Ekran Modülü 7 inç 1280x800 WXGA TM070JVHG33-01 Tianma
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM070JVHG33-01
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
7 inç
Marka:
TIANMA
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Modül Büyüklüğü (mm):
181,76*125,6*10,7 (Y*D*D)
Çözünürlük:
1280(RGB)*800 (WXGA) 217PPI
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
500cd/m2
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
OEM / DOM:
PCAP
Sürücü IC'ye dokunun:
ILI2511
MPQ:
36 adet
Garanti:
12 ay
Başvuru:
VOIP Telefon Endüstriyel Tıbbi Cihaz EV Şarj Cihazı Ekranı
Ambalaj bilgileri:
36pcs/kutu
Vurgulamak:
7 inç tft lcd ekran modülü
1280x800 tft lcd ekran modülü
TM070JVHG33-01
Ürün Açıklaması
TM070JVHG33-01 Tianma 7 İnç TFT-LCD Ekran
Geniş sıcaklık ortamlarında güvenilir görsel performans gerektiren endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış, 1280x800 WXGA çözünürlüğe sahip yüksek performanslı 7 inç TFT-LCD ekran modülü.
Seri üretime 2018 3. çeyrekte başlandı.
Ana Özellikler
  • Keskin, ayrıntılı görüntüler için 217 PPI ile 1280x800 WXGA çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 500 cd/m² yüksek parlaklık
  • SFT teknolojisi ile 85/85/85/85 izleme açıları
  • Güvenilir veri iletimi için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 800:1 kontrast oranı
  • 50.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K/16.7M renk desteği ve %50 NTSC renk gamı
  • USB arayüzlü kapasitif dokunmatik ekran
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -20°C ila 70°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli TM070JVHG33-01 Panel Markası Tianma
Boyut 7 inç Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1280(RGB)x800 (WXGA) 217PPI Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 181.76x125.6x10.7 mm (YxGxD) Ekran Modu SFT, Normalde Siyah, Transmisif
Aktif Alan 149.76x93.6 mm (YxG) Tepki Süresi 35 ms (Tip.)
Ekran Renkleri 262K/16.7M %50 NTSC Işık Kaynağı WLED, 50K saat
İzleme Açısı 85/85/85/85 (CR≥10) Dokunmatik Ekran PCAP, USB Arayüzü
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.) Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) Uygulama VOIP Telefon, Endüstriyel, Tıbbi Ekipman
Kare Hızı 60Hz Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit) Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C
FPC Konektörü JAE, FI-SE20P-HFE, Pitch 1.25mm
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Otomasyon ekipmanı ekranları
  • CNC makine ekranları
  • VOIP telefonlar
  • Tıbbi ekipman
  • EV Şarj Cihazı Ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%