Moduł wyświetlacza TFT LCD przemysłowy 7 cali 1280x800 WXGA TM070JVHG33-01 Tianma
Nazwa Marki: Tianma
Numer modelu: TM070JVHG33-01
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
7 cali
Marka:
TIANMA
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Moduł ponadwymiarowy (mm):
181,76*125,6*10,7 (wys.*szer.*gł.)
Rezolucja:
1280(RGB)*800 (WXGA) 217PPI
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Jasność:
500cd/m2
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Interfejs:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Ekran dotykowy:
PCAP
Dotknij sterownika IC:
ILI2511
MPQ:
36szt
Gwarancja:
12 miesięcy
Aplikacja:
Wyświetlacz ładowarki EV do telefonu przemysłowego urządzenia medycznego VOIP
Szczegóły pakowania:
36pcs/Box
Podkreślić:
7-calowy moduł wyświetlacza tft lcd
Moduł wyświetlacza tft lcd 1280x800
TM070JVHG33-01
Opis produktu
Wyświetlacz TFT-LCD Tianma 7 cali TM070JVHG33-01
Masowa produkcja rozpoczęła się w III kwartale 2018 roku.
Kluczowe cechy
  • Rozdzielczość WXGA 1280×800 z 217 PPI dla ostrych, szczegółowych obrazów
  • Wysoka jasność 500 cd/m² dla doskonałej widoczności
  • Technologia SFT z kątami widzenia 85/85/85/85
  • Interfejs LVDS z 20-pinowym złączem dla niezawodnej transmisji danych
  • Współczynnik kontrastu 800:1 dla doskonałej jakości obrazu
  • Podświetlenie WLED o żywotności 50 000 godzin
  • Obsługa kolorów 262K/16,7M z gamą kolorów 50% NTSC
  • Pojemnościowy ekran dotykowy z interfejsem USB
  • Szeroki zakres temperatur pracy: -20°C do 70°C
Specyfikacje techniczne
Model panelu TM070JVHG33-01 Marka panelu Tianma
Rozmiar 7 cali Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rozdzielczość 1280(RGB)×800 (WXGA) 217PPI Format pikseli Pionowy pasek RGB
Wymiary modułu 181,76×125,6×10,7 mm (W×H×G) Tryb wyświetlania SFT, Normalnie czarny, Transmisyjny
Obszar aktywny 149,76×93,6 mm (W×H) Czas reakcji 35 ms (typ.)
Kolory wyświetlania 262K/16,7M 50% NTSC Źródło światła WLED, 50 tys. godzin
Kąt widzenia 85/85/85/85 (CR≥10) Ekran dotykowy PCAP, interfejs USB
Jasność 500 cd/m² (typ.) Zasilanie 3,3 V (typ.)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) Zastosowanie Telefon VOIP, sprzęt przemysłowy, medyczny
Częstotliwość odświeżania 60 Hz Temperatura przechowywania -30°C do 80°C
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6/8-bit) Temperatura pracy -20°C do 70°C
Złącze FPC JAE, FI-SE20P-HFE, rozstaw 1,25 mm
Zastosowania
  • Sprzęt i maszyny przemysłowe
  • Wyświetlacze urządzeń automatyki
  • Wyświetlacze maszyn CNC
  • Telefony VOIP
  • Sprzęt medyczny
  • Wyświetlacz ładowarki EV
  • Wyświetlacz sterowania przemysłowego
Opcje dostosowywania
O firmie Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%