Βιομηχανική μονάδα οθόνης LCD TFT 7 ιντσών 1280x800 WXGA TM070JVHG33-01 Tianma
Ονομασία μάρκας: Tianma
Αριθμός μοντέλου: TM070JVHG33-01
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
7 ιντσών
Μάρκα:
ΤΙΑΝΜΑ
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μέγεθος μονάδας (mm):
181,76*125,6*10,7 (H*V*D)
Ψήφισμα:
1280(RGB)*800 (WXGA) 217PPI
Γωνία θέασης:
85/85/85/85 (Τύπος)(CR 10)
Λάμψη:
500cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
800:1 (Τύπος) (TM)
Διασύνδεση:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Οθόνη αφής:
PCAP
Αγγίξτε το Driver IC:
ILI2511
MPQ:
36 τεμ
Εγγύηση:
12 μήνες
Εφαρμογή:
Οθόνη φορτιστή EV βιομηχανικής ιατρικής συσκευής τηλεφώνου VOIP
Συσκευασία λεπτομέρειες:
36 τεμάχια/κουτί
Επισημαίνω:
7 ιντσών TFT LCD οθόνη μονάδα
Μοντέλο οθόνης LCD 1280x800 tft
TM070JVHG33-01
Περιγραφή προϊόντος
TM070JVHG33-01 Tianma 7 ιντσών οθόνη TFT-LCD
Η μαζική παραγωγή ξεκίνησε το τρίτο τρίμηνο.2018.
Βασικά χαρακτηριστικά
  • 1280×800 WXGA ανάλυση με 217 PPI για καθαρές, λεπτομερείς εικόνες
  • Τεχνολογία SFT με γωνίες θέασης 85/85/85/85
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 20 πιν για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 8001:1 αναλογία αντίθεσης για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • WLED backlight με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών
  • 262K/16.7M υποστήριξη χρώματος με 50% NTSC χρωματική γκάμα
  • Προβλεπόμενη χωρητική οθόνη αφής με διεπαφή USB
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20°C έως 70°C
Τεχνικές προδιαγραφές
Πρότυπο πάνελ ΤΜ070JVHG33-01 Ετικέτα πάνελ Τιανμά
Μέγεθος 7 ίντσες Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 1280 ((RGB) × 800 (WXGA) 217PPI Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Διάμετροι ενότητας 1810,76 × 125,6 × 10,7 mm (H × V × D) Τρόπος εμφάνισης SFT, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό
Ενεργός χώρος 1490,76 × 93,6 mm (H × V) Χρόνος απόκρισης 35 ms (τύπος)
Εμφάνιση χρωμάτων 262K/16.7M 50% NTSC Πηγή φωτός WLED, 50 χλμ. ώρες
Γωνία θέασης 85/85/85/85 (CR≥10) Εικόνα αφής PCAP, διεπαφή USB
Φωτεινότητα 500 cd/m2 (Τύπος) Ηλεκτρική τροφοδοσία 3.3V (τύπος)
Αντιδιαστολή 8001 (Τύπος.) Εφαρμογή Τηλεφώνημα VOIP, Βιομηχανικός, Ιατρικός εξοπλισμός
Ποσοστό καρέ 60 Hz Θέρμανση αποθήκευσης -30°C έως 80°C
Τύπος διεπαφής Ηλεκτρονικά συστήματα (LVDS) (1 ch, 6/8 bit) Θέρμανση λειτουργίας -20°C έως 70°C
Σύνδεσμος FPC JAE, FI-SE20P-HFE, πλάτος 1,25 mm
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Δείκτες εξοπλισμού αυτοματισμού
  • Δείκτες μηχανών CNC
  • Τηλέφωνα VOIP
  • Ιατρικός εξοπλισμός
  • Δείκτης φορτιστή ηλεκτρικού οχήματος
  • Δείκτης βιομηχανικού ελέγχου
Επιλογές προσαρμογής
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%