Industriële TFT LCD-displaymodule 7 inch 1280x800 WXGA TM070JVHG33-01 Tianma
Merknaam: Tianma
Modelnummer: TM070JVHG33-01
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
7 inch
Merk:
TIANMA
Leverancierstype:
Origineel merk
Buitenmaatse module (mm):
181,76*125,6*10,7 (H*V*D)
Oplossing:
1280(RGB)*800 (WXGA) 217PPI
Kijkhoek:
85/85/85/85 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
500cd/m2
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakscherm:
PCAP
Raak Driver-IC aan:
ILI2511
MPQ:
36 stuks
Garantie:
12 maanden
Sollicitatie:
VOIP-telefoon Industrieel medisch apparaat EV-opladerdisplay
Verpakking Details:
36 stuks per doos
Markeren:
7 inch tft lcd displaymodule
1280x800 tft lcd displaymodule
TM070JVHG33-01
Productbeschrijving
TM070JVHG33-01 Tianma 7-Inch TFT-LCD Display
Massaproductie gestart in Q3, 2018.
Belangrijkste Kenmerken
  • 1280×800 WXGA-resolutie met 217 PPI voor scherpe, gedetailleerde beelden
  • 500 cd/m² hoge helderheid voor uitstekende zichtbaarheid
  • SFT-technologie met kijkhoeken van 85/85/85/85
  • LVDS-interface met 20-pins connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 800:1 contrastverhouding voor superieure beeldkwaliteit
  • WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van 50.000 uur
  • 262K/16.7M kleurenondersteuning met 50% NTSC-kleurengamma
  • Geprojecteerd capacitief touchscreen met USB-interface
  • Breed bedrijfstemperatuurbereik: -20°C tot 70°C
Technische Specificaties
Paneelmodel TM070JVHG33-01 Paneelmerk Tianma
Grootte 7 inch Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280(RGB)×800 (WXGA) 217PPI Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Moduleafmetingen 181.76×125.6×10.7 mm (H×V×D) Weergavemodus SFT, Normaal Zwart, Transmissief
Actief Gebied 149.76×93.6 mm (H×V) Responstijd 35 ms (Typ.)
Weergavekleuren 262K/16.7M 50% NTSC Lichtbron WLED, 50K uur
Kijkhoek 85/85/85/85 (CR≥10) Touchscreen PCAP, USB-interface
Helderheid 500 cd/m² (Typ.) Voeding 3.3V (Typ.)
Contrastverhouding 800:1 (Typ.) Toepassing VOIP Telefoon, Industrieel, Medische Apparatuur
Framesnelheid 60Hz Opslagtemperatuur -30°C tot 80°C
Interfacetype LVDS (1 ch, 6/8-bit) Bedrijfstemperatuur -20°C tot 70°C
FPC Connector JAE, FI-SE20P-HFE, Pitch 1.25mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Displays voor automatiseringsapparatuur
  • Displays voor CNC-machines
  • VOIP-telefoons
  • Medische apparatuur
  • EV Charger Display
  • Industriële Besturingsdisplay
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%