8.4 inç Spi Lcd Modülü TFT LCD Ekran 800x600 SVGA Tianma TM084SDHG01-02
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: TM084SDHG01-02
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
8,4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
203(Y)x142,5(D) x5,9(D) mm
Görüş Açısı:
70/70/60/70 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
350cd/m2
Arayüz:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
İyi görüş:
saat 6
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
Vurgulamak:
8.4 inç spi lcd modülü
800x600 spi lcd modülü
800x600 tft lcd ekran
Ürün Açıklaması
Tianma TM084SDHG01-02 8.4" SVGA Endüstriyel Ekran Modülü
800x600 SVGA çözünürlüğe ve LVDS arayüzüne sahip, endüstriyel ekipman uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı 8.4 inç TFT-LCD ekran modülü. Bu endüstriyel sınıf ekran, entegre dokunmatik işlevselliği olmadan güvenilir görsel performans sunar.
Ana Özellikler
  • 119 PPI piksel yoğunluğuna sahip 8.4 inç diyagonal TFT-LCD ekran
  • Net görüntü kalitesi için 800x600 SVGA çözünürlük
  • Güvenilir veri iletimi için 20 pinli FPC konektörlü LVDS arayüzü
  • Mükemmel görünürlük için 350 cd/m² yüksek parlaklık
  • 500:1 kontrast oranı, 262K/16.7M renk desteği
  • Çalışma sıcaklığı aralığı: -20°C ila 70°C
  • 50.000 saat ömürlü uzun ömürlü WLED arka aydınlatma
Teknik Özellikler
Panel Modeli TM084SDHG01-02
Panel Markası Tianma
Boyut 8.4 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Aktif Alan 170.4mm x 127.8mm
Modül Boyutları 203mm(G) x 142.5mm(Y) x 5.9mm(D)
Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Tepki Süresi 20ms (Tipik)
Ekran Renkleri 262K/16.7M, %54 NTSC
Parlaklık 350 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 500:1 (Tipik)
Görüş Açısı 70/70/60/70 (CR≥10)
Dokunmatik Ekran Yok
Arayüz LVDS (1 kanal, 6/8-bit)
Konnektör HRS DF19K-20P-1H, Pitch 1.0mm
Güç Kaynağı 3.3V (Tipik)
Çalışma Sıcaklığı -20°C ila 70°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Kare Hızı 60Hz
Uygulama Endüstriyel Ekipman
Uygulamalar
Özelleştirme Seçenekleri
İsteğe bağlı endüstriyel sınıf kapasitif dokunmatik.
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%