8,4 inch Spi Lcd Module TFT LCD Scherm 800x600 SVGA Tianma TM084SDHG01-02
Merknaam: Tianma
Modelnummer: Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
8,4 inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Buitenmaatse module (mm):
203(H)x142,5(V)x5,9(D) mm
Kijkhoek:
70/70/60/70 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
350cd/m2
Interface:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Aanraakpaneel:
zonder
Sollicitatie:
3000 m² per maand
Goed zicht op:
6 uur
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Markeren:
8
4 inch spi lcd module
800x600 spi lcd module
Productbeschrijving
Tianma TM084SDHG01-02 8,4" SVGA Industrial Display Module
High-performance 8,4 inch TFT-LCD-displaymodule met 800×600 SVGA-resolutie en LVDS-interface, ontworpen voor toepassingen op industriële apparatuur.Dit display van industriële kwaliteit levert betrouwbare visuele prestaties zonder geïntegreerde touchfunctionaliteit.
Belangrijkste kenmerken
  • 8.4 inch diagonaal TFT-LCD-display met 119 PPI pixeldichtheid
  • 800×600 SVGA-resolutie voor heldere beeldkwaliteit
  • LVDS-interface met 20-pin FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • 350 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht
  • 5001 contrastverhouding met 262K/16.7M kleurenondersteuning
  • Werktemperatuurbereik: -20°C tot 70°C
  • Langlevende WLED-achterlicht met een levensduur van 50.000 uur
Technische specificaties
Panelmodel Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het volgende bepaald:
Panelmerk Tianma
Grootte 8.4 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI
Actief gebied 170.4 mm × 127,8 mm
Afmetingen van de module 203 mm ((W) × 142,5 mm ((H) × 5,9 mm ((D)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Reactietijd 20 ms (typisch)
Kleuren weergeven 262K/16.7M, 54% NTSC
Helderheid 350 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 5001 (typisch)
Zienhoek 70/70/60/70 (CR≥10)
Aanraakscherm Zonder
Interface LVDS (1 ch, 6/8-bit)
Verbinding HRS DF19K-20P-1H, pitch 1,0 mm
Stroomvoorziening 3.3V (typisch)
Werktemperatuur -20°C tot 70°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Framerate 60 Hz
Toepassing Industriële apparatuur
Toepassingen
Aanpassingsopties
Optioneel industriële capacitieve aanraking.
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%