8.4 ιντσών μονάδα Spi Lcd Οθόνη TFT LCD 800x600 SVGA Tianma TM084SDHG01-02
Ονομασία μάρκας: Tianma
Αριθμός μοντέλου: ΤΜ084SDHG01-02
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
8,4 ιντσών
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ψήφισμα:
800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
203(H)x142,5(V) x5,9(D) mm
Γωνία θέασης:
70/70/60/70 (Τύπος) (CR≥10)
Λάμψη:
350cd/m2
Διασύνδεση:
LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων
Πίνακας αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός Εξοπλισμός
Καλή θέα στο:
6 η ώρα
Τροφοδοσία τάσης:
3,3 V (Τυπ.)
Επισημαίνω:
8.4 ιντσών μονάδα spi lcd
800x600 μονάδα spi lcd
800x600 οθόνη tft lcd
Περιγραφή προϊόντος
Tianma TM084SDHG01-02 8.4" SVGA Βιομηχανική Ενότητα Εμφάνισης
Βασικά χαρακτηριστικά
  • 8Διαγώνια οθόνη TFT-LCD μήκους 0,4 ιντσών με πυκνότητα pixel 119 PPI
  • 800×600 ανάλυση SVGA για καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Διασύνδεση LVDS με 20-πιν FPC σύνδεσμο για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • 5001: 1 αναλογία αντίθεσης με 262K/16.7M υποστήριξη χρώματος
  • Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20°C έως 70°C
  • Μακροχρόνιο φως WLED με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών
Τεχνικές προδιαγραφές
Πρότυπο πάνελ ΤΜ084SDHG01-02
Ετικέτα πάνελ Τιανμά
Μέγεθος 8.4 ίντσες
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI
Ενεργός χώρος 1700,4 mm × 127,8 mm
Διάμετροι ενότητας 203 mm ((W) × 142.5 mm ((H) × 5,9 mm ((D)
Τρόπος εμφάνισης TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό
Χρόνος απόκρισης 20 ms (τυπικό)
Εμφάνιση χρωμάτων 262K/16.7M, 54% NTSC
Αντιδιαστολή 5001 (Τυπικό)
Εικόνα αφής Χωρίς
Διασύνδεση Ηλεκτρονικά συστήματα (LVDS) (1 ch, 6/8 bit)
Συνδετήρας HRS DF19K-20P-1H, πλάτος 1,0 mm
Θέρμανση αποθήκευσης -30°C έως 80°C
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Εφαρμογή Βιομηχανικός εξοπλισμός
Εφαρμογές
Επιλογές προσαρμογής
Προαιρετική χωρητική επαφή βιομηχανικής ποιότητας.
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%