8.4 cala Spi Lcd Module TFT LCD Display Screen 800x600 SVGA Tianma TM084SDHG01-02
Nazwa Marki: Tianma
Numer modelu: TM084SDHG01-02
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
8,4 cala
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja:
800(RGB)x600, SVGA 119PPI
Moduł ponadwymiarowy (mm):
203 (wys.) x 142,5 (pion.) x 5,9 (gł.) mm
Kąt widzenia:
70/70/60/70 (typ.)(CR≥10)
Jasność:
350cd/m2
Interfejs:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Panel dotykowy:
bez
Aplikacja:
Sprzęt Przemysłowy
Dobry widok na:
6:00
Zasilanie napięciem:
3,3 V (typowe)
Podkreślić:
8Moduł LCD o średnicy 0
4 cala
Moduł LCD o wymiarach 800x600
Opis produktu
Tianma TM084SDHG01-02 8,4" Moduł wyświetlacza przemysłowego SVGA
Kluczowe cechy
  • 80,4-calowy diagonalny wyświetlacz TFT-LCD o gęstości pikseli 119 PPI
  • 800×600 rozdzielczość SVGA dla jasnej jakości obrazu
  • Interfejs LVDS z 20-pinowym złączem FPC do niezawodnej transmisji danych
  • Wysoka jasność 350 cd/m2 dla doskonałej widoczności
  • 5001: 1 stosunek kontrastu z wsparciem koloru 262K/16.7M
  • Zakres temperatury pracy: -20°C do 70°C
  • Długotrwałe podświetlenie WLED z żywotnością 50 000 godzin
Specyfikacje techniczne
Model panelu TM084SDHG01-02
Marka paneli Tianma
Wielkość 80,4 cala
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI
Obszar aktywny 1700,4 mm × 127,8 mm
Wymiary modułu 203 mm ((W) × 142,5 mm ((H) × 5,9 mm ((D)
Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Czas reakcji 20 ms (typowe)
Wyświetlanie kolorów 262K/16.7M, 54% NTSC
Jasność 350 cd/m2 (typowe)
Wskaźnik kontrastu 5001 (typowe)
Kąt widzenia 70/70/60/70 (CR≥10)
Ekran dotykowy Bez
Interfejs LVDS (1 ch, 6/8-bitowe)
Złącze HRS DF19K-20P-1H, odległość 1,0 mm
Zasilanie 3.3V (typowy)
Temperatura pracy -20 do 70°C
Temperatura przechowywania -30 do 80°C
Prędkość obrazu 60 Hz
Zastosowanie Urządzenia przemysłowe
Wnioski
Opcje dostosowywania
Opcjonalnie dotykowy pojemnik przemysłowy.
O Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%