18,5" İnce Film Transistörlü Ekran TFT LCD Modül Dokunmatik 1920x1080 FHD BOE GV185FHM-N10
Marka Adı: BOE
Model Numarası: GV185FHM-N10
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
18,5"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Çerçeve Açılışı:
410,96(G)*232,04(Y) mm
Tedavi:
Parlama önleyici (%25 Pus), Sert kaplama (3H)
Kontrast Oranı:
1200 : 1 (Tip.) (TM)
Cevap:
30 (Tip.)(Tr+Td) ms
Çalışma Modu:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Arka ışık:
11S4P WLED, LED Sürücülü
Dokunmatik ekran:
olmadan
Max. Maks. Ratings Derecelendirmeler:
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Vurgulamak:
BOE ince film transistörlü ekran
FHD ince film transistörlü ekran
18
Ürün Açıklaması
BOE GV185FHM-N10 18.5" FHD LCD Ekran Modülü
Ürün Genel Bakışı
1920x1080 çözünürlüklü 18.5 inç Full HD TFT-LCD ekran modülü
119 PPI piksel yoğunluğuna sahip yüksek kaliteli a-Si TFT-LCD teknolojisi
Sert kaplama (3H) ve yansıma önleyici yüzey işlemine sahiptir
  Temel Özellikler
  • Net görüntü kalitesi için Full HD 1920x1080 çözünürlük
  • Net görünürlük için 350 cd/m² yüksek parlaklık
  • 85/85/85/85 geniş izleme açıları
  • Dayanıklı 3H sert kaplama yüzey koruması
  • Enerji verimli WLED arka aydınlatma sistemi
  • 30 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-30°C ila 80°C)
Teknik Özellikler
Özellik Detaylar
Marka ve Model BOE GV185FHM-N10-DM31
Diyagonal Boyut 18.5 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1920(RGB)x1080, FHD (119 PPI)
Aktif Alan 408.96(G) x 230.04(Y) mm
Dış Boyutlar 430.4(G) x 254.6(Y) x 12.5(D) mm
Yüzey İşlemi Yansıma Önleyici (Sis %25), Sert Kaplama (3H)
Parlaklık 350 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 1200:1 (Tipik)
İzleme Açısı 85/85/85/85 (Tipik)
Tepki Süresi 30 ms (Tipik, Tr+Td)
Renk Derinliği 16.7M renk, %70 NTSC
Arka Aydınlatma Sistemi LED Sürücülü 11S4P WLED
Ağırlık 1.80 kg (Tipik)
Güç Kaynağı 5.0V (Tipik)
Yenileme Hızı 60Hz
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8-bit), 30-pin Konektör
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%