18.5" Cienkiego filmu Transistor Display TFT LCD Module Touch 1920x1080 FHD BOE GV185FHM-N10
Nazwa Marki: BOE
Numer modelu: GV185FHM-N10
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
TFT
Rozmiar wyświetlacza:
18,5"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Otwarcie ramki:
410,96 (szer.)*232,04 (wys.) mm
Leczenie:
Przeciwodblaskowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
1200 : 1 (typ.) (TM)
Odpowiedź:
30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Tryb pracy:
ADS, zwykle czarny, przepuszczalny
Podświetlenie:
11S4P WLED, ze sterownikiem LED
Ekran dotykowy:
bez
Max. Maks. Ratings Oceny:
Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C
Podkreślić:
Wyświetlacz tranzystorowy z cienką warstwą BOE
Wyświetlacz tranzystorowy o cienkiej warstwie FHD
18.5" tft LCD touch module
Opis produktu
Moduł wyświetlacza LCD FHD BOE GV185FHM-N10 18,5"
Przegląd produktu
18.5-calowy moduł wyświetlacza Full HD TFT-LCD o rozdzielczości 1920×1080
Wysokiej jakości technologia a-Si TFT-LCD o gęstości pikseli 119 PPI
Cechy powłoka twarda (3H) i obróbka powierzchni przeciwbłyskowej
Kluczowe cechy
• Rozdzielczość Full HD 1920×1080 dla wyraźnej jakości obrazu
• Wysoka jasność 350 cd/m2 dla jasnej widoczności
• szeroki kąt widzenia 85/85/85/85
• Trwała ochrona powierzchni przez twarde powłoki 3H
• Energooszczędny system podświetlenia WLED
• Interfejs LVDS z 30-kolistym złączem
• Szeroki zakres temperatury roboczej (-30°C do 80°C)
Specyfikacje techniczne
Specyfikacja Szczegóły
Marka i model Wymagania w zakresie ochrony środowiska
Rozmiar przekątny 18.5 cali
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD (119 PPI)
Obszar aktywny 408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
Wyraźne wymiary 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 12.5 ((D) mm
Obsługa powierzchni Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 350 cd/m2 (typowe)
Wskaźnik kontrastu 12001 (typowe)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowy)
Czas reakcji 30 ms (typowy, Tr+Td)
Głębokość koloru 16Kolory.7M, 70% NTSC
System podświetlenia 11S4P WLED z sterownikiem LED
Waga 10,80 kg (typowy)
Zasilanie 5.0V (typowy)
Prędkość odświeżania 60 Hz
Interfejs sygnału LVDS (2 kanały, 8-bitowe), 30-pin Connector
Temperatura pracy -30 do 80°C
Temperatura przechowywania -30 do 80°C
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%