Οθόνη λεπτού τρανζίστορ λεπτού υμενίου TFT LCD 18,5" με οθόνη αφής 1920x1080 FHD BOE GV185FHM-N10
Ονομασία μάρκας: BOE
Αριθμός μοντέλου: GV185FHM-N10
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
18,5"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Άνοιγμα κούτσουρου:
410,96 (Π)*232,04 (Υ) mm
Θεραπεία:
Αντιθαμβωτικό (Θολή 25%), Σκληρή επίστρωση (3Η)
Αναλογία αντίθεσης:
1200 : 1 (Τύπ.) (TM)
Απάντηση:
30 (τύπος.) (Tr+Td) κα
Λειτουργία εργασίας:
ADS, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Οπίσθιος φωτισμός:
11S4P WLED , Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Οθόνη αφής:
χωρίς
Μαξ. Αξιολόγηση:
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 80 °C
Επισημαίνω:
Οθόνη λεπτού τρανζίστορ λεπτού υμενίου FHD
Μονάδα TFT LCD 18
Περιγραφή προϊόντος
Μοντέλο οθόνης LCD FHD BOE GV185FHM-N10 18,5"
Επισκόπηση του προϊόντος
18.5 ιντσών Full HD TFT-LCD οθόνη με ανάλυση 1920×1080
Τεχνολογία υψηλής ποιότητας α-Si TFT-LCD με πυκνότητα pixel 119 PPI
Χαρακτηριστικά: σκληρή επίστρωση (3H) και επεξεργασία επιφάνειας κατά της λάμψης
Βασικά χαρακτηριστικά
• Full HD ανάλυση 1920×1080 για καθαρή ποιότητα εικόνας
• Υψηλή φωτεινότητα 350 cd/m2 για καθαρή ορατότητα
• Ευρείες οπτικές γωνίες 85/85/85/85
• Συστήματα υδροφωτισμού WLED με ενεργειακή απόδοση
• Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο 30-pin
• Ευρύ εύρος θερμοκρασιών λειτουργίας (-30°C έως 80°C)
Τεχνικές προδιαγραφές
Προδιαγραφές Λεπτομέρειες
Διαγώνιο μέγεθος 18.5 ίντσες
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 1920 ((RGB) × 1080, FHD (119 PPI)
Ενεργός χώρος 408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
Σχεδιάστε τις διαστάσεις 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 12.5 ((D) mm
Επεξεργασία επιφάνειας Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H)
Φωτεινότητα 350 cd/m2 (τυπικό)
Αντιδιαστολή 12001 (Τυπικό)
Χρόνος απόκρισης 30 ms (τυπικό, Tr+Td)
Βαθμό χρώματος 16.7M χρώματα, 70% NTSC
Σύστημα φώτων πίσω 11S4P WLED με LED Driver
Βάρος 10,80 kg (τυπικό)
Ηλεκτρική τροφοδοσία 5.0V (τυπική)
Ταχύτητα ανανέωσης 60 Hz
Διασύνδεση σήματος Επικοινωνία LVDS (2 κανάλια, 8 bit), 30-pin
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%