18.5" Thin Film Transistor Display TFT LCD Module Touch 1920x1080 FHD BOE GV185FHM-N10
Merknaam: BOE
Modelnummer: GV185FHM-N10
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
18,5"
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Bezelopening:
410,96(B)*232,04(H) mm
Behandeling:
Ontspiegeld (nevel 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding:
1200: 1 (typ.) (TM)
Antwoord:
30 (Type.) (Tr+Td) Mej.
Werkmodus:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Achtergrondverlichting:
11S4P WLED, met LED-driver
Touchscreen:
zonder
Max.:
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Markeren:
BOE dunne film transistor display
FHD-transistordisplay met dunne film
18.5" tft LCD touch module
Productbeschrijving
BOE GV185FHM-N10 18,5" FHD LCD-displaymodule
Productoverzicht
18.5-inch Full HD TFT-LCD-displaymodule met 1920×1080 resolutie
Hoogwaardige a-Si TFT-LCD-technologie met een pixeldichtheid van 119 PPI
Kenmerken: harde coating (3H) en oppervlaktebehandeling tegen gloed
Belangrijkste kenmerken
• Full HD-resolutie van 1920×1080 voor een scherpe beeldkwaliteit
• Hoge helderheid van 350 cd/m2 voor een goed zicht
• Grote kijkhoeken van 85/85/85/85
• Duurzame oppervlaktebescherming met een harde coating van 3H
• Energiezuinig WLED-achterlicht
• LVDS-interface met 30-pins connector
• Breed werktemperatuurbereik (-30°C tot 80°C)
Technische specificaties
Specificatie Detail
Merk en model Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen:
Diagonale grootte 18.5 inch
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD (119 PPI)
Actief gebied 408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
Uitleg van de afmetingen 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 12.5 ((D) mm
Oppervlaktebehandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie 350 cd/m2 (typisch)
Contrastverhouding 12001 (typisch)
Zienhoek 85/85/85/85 (typisch)
Reactietijd 30 ms (typisch, Tr+Td)
Kleurdiepte 16.7M kleuren, 70% NTSC
Achtergrondverlichtingssysteem 11S4P WLED met LED-driver
Gewicht 1.80 kg (typisch)
Stroomvoorziening 5.0V (typisch)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Signalinterface LVDS (2-kanaal, 8-bit), 30-pins connector
Werktemperatuur -30°C tot 80°C
Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%