BOE GV070WSM-N10 7" TFT LCD Monitör 1024x600 WSVGA Ekran Modülü
Marka Adı: BOE
Model Numarası: GV070WSM-N10
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
7,0"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Model P/N:
GV070WSM-N10
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
30 (Tip.)(Tr+Td)
Çalışma modu:
ADS, Normalde Siyah, Geçirgen
Işık kaynağı:
WLED [4S6P], Sürücüsüz
Dokunmatik panel:
olmadan
Arayüz Türü:
LVDS (1 kanal, 8 bit) 32 pinli FPC
Kare Hızı:
SKD61
Vurgulamak:
BOE 7 inç tft lcd monitör
1024x600 7 inç tft lcd monitör
BOE 7 inç tft lcd monitör
Ürün Açıklaması
GV070WSM-N10 BOE 7.0 İnç 1024×600 WSVGA LVDS Ekran Modülü
Endüstriyel ekipman ve izleme uygulamaları için tasarlanmış, 1024×600 WSVGA çözünürlüğe ve LVDS arayüzüne sahip yüksek performanslı 7 inç TFT-LCD ekran modülü.
Ürün Genel Bakışı
GV070WSM-N10, BOE tarafından geliştirilen 7 inç diyagonal bir TFT-LCD ekran panelidir. Bu parçanın seri üretimi 2021 3. çeyrekte başlamıştır.
Ana Özellikler
  • Net, ayrıntılı görüntüler için 170 PPI ile yüksek çözünürlüklü 1024×600 WSVGA ekran
  • Geniş görüş açısı, birden fazla perspektiften netlik sağlar
  • Güvenilir veri iletimi için 32 pinli FPC konektörlü LVDS arayüzü
  • Endüstriyel uygulamalar için optimize edilmiş yatay yönlendirme tasarımı
  • 16.7 milyon renk derinliği ve %50 NTSC renk gamı
  • Çeşitli aydınlatma koşulları için 350 cd/m² yüksek parlaklık
  • Kaplama camı ve kapasitif dokunmatik ile özelleştirme seçenekleri mevcuttur
Teknik Özellikler
Marka BOE
Model Numarası GV070WSM-N10
Diyagonal Boyut 7.0 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×600, WSVGA 170PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 154.214(G) × 85.92(Y) mm
Dış Boyutlar 164.9(G) × 100(Y) × 3.21(D) mm
Güç Kaynağı 3.3/9.6/18/-6V (Tipik)(VDD/AVDD/VGH/VGL)
Parlaklık 350 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı 800:1 (Tipik)
Görüş Açısı 85/85/85/85 (Tipik)
Tepki Süresi 30ms (Tipik)(Tr+Td)
Çalışma Modu ADS, Normalde Siyah, Transmisif
Desteklenen Renk 16.7M %50 NTSC
Işık Kaynağı WLED [4S6P], Sürücüsüz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 8-bit) 32 pin FPC
Yenileme Hızı 60Hz
Dokunmatik Panel Yok
Çalışma Sıcaklığı -20°C ~ 70°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ~ 80°C
Uygulamalar
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%