Οθόνη TFT LCD BOE GV070WSM-N10 7" 1024x600 WSVGA
Ονομασία μάρκας: BOE
Αριθμός μοντέλου: GV070WSM-N10
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
7,0"
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μοντέλο P/N:
GV070WSM-N10
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Αναλογία αντίθεσης:
800:1 (Τύπος) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
30 (Τύπος)(Tr+Td)
Τρόπος λειτουργίας:
ADS, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό
Πηγή φωτός:
WLED [4S6P], W/O Πρόγραμμα οδήγησης
Πίνακας αφής:
χωρίς
Τύπος διεπαφής:
LVDS (1 ch, 8-bit) FPC 32 ακίδων
Ρυθμός καρέ:
60Hz
Επισημαίνω:
Οθόνη tft lcd 7" BOE
Οθόνη tft lcd 7" 1024x600
Οθόνη tft lcd 7 ιντσών BOE
Περιγραφή προϊόντος
GV070WSM-N10 BOE 7.0 ίντσες 1024×600 WSVGA LVDS μονάδα οθόνης
Επισκόπηση του προϊόντος
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Η υψηλής ανάλυσης οθόνη 1024×600 WSVGA με 170 PPI για καθαρές, λεπτομερείς εικόνες
  • Η ευρεία γωνία θέασης εξασφαλίζει σαφήνεια από πολλαπλές προοπτικές
  • Διασύνδεση LVDS με σύνδεσμο FPC 32-pin για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Σχεδιασμός οριζόντιου προσανατολισμού βελτιστοποιημένος για βιομηχανικές εφαρμογές
  • 16.7 εκατομμύρια βάθος χρώματος με 50% NTSC χρωματική γκάμα
  • Υψηλή φωτεινότητα 350 cd/m2 για διάφορες συνθήκες φωτισμού
  • Διαθέσιμες επιλογές προσαρμογής με γυαλί κάλυψης και χωρητική επαφή
Τεχνικές προδιαγραφές
Ετικέτα ΚΑΠ
Πρότυπο P/N GV070WSM-N10
Διαγώνιο μέγεθος 70,0 ίντσες
Τύπος οθόνης α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 170PPI
Φόρμα pixel Βόρεια λωρίδα RGB
Ενεργός χώρος 154.214(W) × 85,92 ((H) mm
Σχεδιάστε τις διαστάσεις 164.9(W) × 100(H) × 3,21(D) mm
Ηλεκτρική τροφοδοσία 3.3/9.6/18/-6V (τύπος) ((VDD/AVDD/VGH/VGL)
Φωτεινότητα 350 cd/m2 (Τύπος)
Αντιδιαστολή 8001 (Τύπος.)
Γωνία θέασης 85/85/85/85 (τύπος)
Χρόνος απόκρισης 30 ms (τύπος) ((Tr+Td)
Χρώμα υποστήριξης 16.7M 50% NTSC
Πηγή φωτός WLED [4S6P], χωρίς οδηγό
Τύπος διεπαφής LVDS (1 ch, 8-bit) 32 πινών FPC
Ποσοστό καρέ 60 Hz
Πίνακα αφής Χωρίς
Θέρμανση λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Θέρμανση αποθήκευσης -30°C ~ 80°C
Εφαρμογές
Επιλογές προσαρμογής
Για την οθόνη Wan
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%