BOE GV070WSM-N10 7" TFT LCD Monitor 1024x600 WSVGA Display Module
Merknaam: BOE
Modelnummer: GV070WSM-N10
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
7,0"
Leverancierstype:
Origineel merk
Model-P/N:
GV070WSM-N10
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Contrastverhouding:
800:1 (standaard) (TM)
Reactietijd:
30 (typ.)(Tr+Td)
Bedrijfsmodus:
ADS, normaal zwart, doorlatend
Lichtbron:
WLED [4S6P], zonder stuurprogramma
Aanraakpaneel:
zonder
Interfacetype:
LVDS (1 kanaal, 8-bit) 32-pins FPC
Framesnelheid:
Guangdong, China
Markeren:
BOE 7 inch TFT LCD monitor
1024x600 7 inch TFT LCD monitor
BOE 7 inch TFT LCD monitor
Productbeschrijving
GV070WSM-N10 BOE 7.0 Inch 1024×600 WSVGA LVDS Display Module
Productoverzicht
Belangrijkste kenmerken
  • Hoge resolutie 1024×600 WSVGA-display met 170 PPI voor heldere, gedetailleerde beelden
  • Brede kijkhoek zorgt voor duidelijkheid vanuit meerdere perspectieven
  • LVDS-interface met 32-pins FPC-connector voor betrouwbare gegevensoverdracht
  • Horizontaal oriëntatieontwerp geoptimaliseerd voor industriële toepassingen
  • 16,7 miljoen kleurendiepte met 50% NTSC-kleurengamma
  • Hoge helderheid van 350 cd/m² voor diverse lichtomstandigheden
  • Aanpassingsopties beschikbaar met afdekglas en capacitieve touch
Technische specificaties
Merk BOE
Model P/N GV070WSM-N10
Diagonale afmeting 7,0 inch
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024(RGB)×600, WSVGA 170PPI
Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Actief gebied 154,214(B) × 85,92(H) mm
Buitenafmetingen 164,9(B) × 100(H) × 3,21(D) mm
Voeding 3,3/9,6/18/-6V (typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL)
Luminantie 350 cd/m² (typ.)
Contrastverhouding 800:1 (typ.)
Kijkhoek 85/85/85/85 (typ.)
Responstijd 30 ms (typ.)(Tr+Td)
Bedrijfsmodus ADS, Normaal Zwart, Transmissief
Ondersteunde kleuren 16,7M 50% NTSC
Lichtbron WLED [4S6P], zonder driver
Interfacetype LVDS (1 ch, 8-bit) 32 pins FPC
Framesnelheid 60 Hz
Touchpanel Zonder
Bedrijfstemperatuur -20°C ~ 70°C
Opslagtemperatuur -30°C ~ 80°C
Toepassingen
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%