Tianma 12.1 inç XGA 1024x768 800 nit TFT Ekran Modülü LCD Panel P1210XGF1MA01
Marka Adı: TIANMA
Model Numarası: P1210XGF1MA01
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
12,1"
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Anahat Boyutu:
260,5(G)×203(Y) ×10(D) mm
Tedavi:
Parlama önleyici
Parlaklık:
800 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Çalışma Modu:
SFT, Normalde Siyah, Geçirgen
Arka ışık:
8S4P WLED, 70K saat, LED Sürücülü
Dokunmatik ekran:
olmadan
Gerilim Beslemesi:
3,3V (Tip.)
Sinyal Türü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
Çevre:
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 90 °C; Titreşim Seviyesi: 2,0G (19,6 m/s²)
İçin kullanılır:
Endüstriyel, Dış Mekan Yüksek Parlaklık
MPQ:
10 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
Diagonal tft görüntüleme modülü
Tianma tft görüntüleme modülü
Çizgili tft LCD ekran paneli
Ürün Açıklaması
P1210XGF1MA01 Tianma 12.1" XGA TFT-LCD Ekran Modülü
P1210XGF1MA01, 12,1 inç çaplı, dışarıdaki yüksek parlaklıklı Endüstriyel TFT ekran panelini geliştirir.Tianma tarafından, yüksek çözünürlüklü perforasyona sahipEndüstriyel Otomasyon / Endüstriyel Kontrol Ekipmanı, Demiryolu Transit / Demiryolu Taşımacılığı, Özel Ekipman vb.
Temel Özellikler
  • Geniş sıcaklık aralığı: -30°C'den 80°C'ye kadar çalışır, -40°C'den 90°C'ye kadar saklanır
  • Yüksek çözünürlük: ayrıntılı görüntüler için 105 PPI'de 1024×768 piksel
  • Geniş Görme açısı: aşırı açılardan net görünürlük için 176 derece
  • LVDS Arayüzü: (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı
  • Titreme seviyesi: 2.0G (19.6 m/s2)
Başvurular
Kişiselleştirme Seçenekleri
Teknik özellikler
Marka Tianma Model P/N P1210XGF1MA01
Çapraz Boyut 12.1 Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm Bezel Açılışı 249 ((W) × 187.5 ((H) mm
Çizelge Boyutları 260.5 × 203 × 10 mm (H×V×D) Yüzey Tedavisi Antiglare
Parlaklık 800 cd/m2 (Tip.) Kontrast oranı 10001 (tip)
Görme açısı 88/88/88/88 (TP) ((CR210) Yanıt Zamanı 25 ms (Tip) ((Tr+Td)
Ekran Kipi SFI, normalde siyah, ışınlayıcı. Renk Derinliği 262K/16.7M
Arka ışık 854P WLED, 70K saat, LED Sürücü ile Kütle 550 g
Çalışma sıcaklığı -30°C ila 80°C Depolama sıcaklığı -40°C ile 90°C arasında
titreşim seviyesi 2.0G (19.6 m/s2) Yenilenme Hızı 60Hz
Dokunmatik ekran - Hayır. Sinyal Türü LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pin Bağlantı
Voltaj kaynağı 3.3V (tip)
Neden Wan Ekranı Seçmek
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%