Tianma 12,1 inch XGA 1024x768 800 nits TFT Display Module LCD Panel P1210XGF1MA01
Merknaam: TIANMA
Modelnummer: P1210XGF1MA01
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
12,1"
Leverancierstype:
Origineel merk
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Omtrekgrootte:
260.5 ((W) × 203 ((H) × 10 ((D) mm
Behandeling:
Ontspiegeld
Helderheid:
800 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
25 (typ.)(Tr+Td) ms
Werkmodus:
SFT, normaal zwart, doorlatend
Achtergrondverlichting:
8S4P WLED, 70.000 uur, met LED-driver
Touchscreen:
zonder
Spanningsvoorziening:
3,3 V (typ.)
Signaaltype:
LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Omgeving:
Bedrijfstemperatuur: -30 ~ 80 °C; Opslagtemperatuur: -40 ~ 90 °C; Trillingsniveau: 2,0G (19,6 m/s²)
Gebruikt voor:
Industrieel, buiten Hoge helderheid
MPQ:
10 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
diagonale tft-displaymodule
Tianma tft display module
diagonaal tft lcd-displaypaneel
Productbeschrijving
Tianma 12.1" XGA TFT-LCD Display Module P1210XGF1MA01
Breed temperatuurbereik: Bedrijfstemperatuur van -30°C tot 80°C, opslag van -40°C tot 90°C
  • Hoge resolutie: 1024×768 pixels bij 105 PPI voor gedetailleerde beelden
  • Brede kijkhoek: 176 graden voor duidelijke zichtbaarheid vanuit extreme hoeken
  • LVDS-interface:  (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
  • Vibratieniveau: 2.0G (19,6 m/s²)
  • Toepassingen
Aanpassingsopties
Technische specificaties
Merk
Tianma Model P/N P1210XGF1MA01 Diagonale afmeting
12.1" Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM Resolutie
1024(RGB)×768, XGA 105PPI Pixelformaat RGB Verticale streep Actief gebied
245,76(B)×184,32(H) mm Bezelopening 249(B)×187,5(H) mm Buitenafmetingen
260,5 × 203 × 10 mm (H×V×D) Oppervlaktebehandeling Antireflectie Luminantie
800 cd/m² (typ.) Contrastverhouding 1000:1 (typ.) Kijkhoek
88/88/88/88 (TP)(CR210) Responstijd 25 ms (typ.)(Tr+Td) Weergavemodus
SFI, Normaal Zwart, Transmissief Kleurdiepte 262K/16.7M Achtergrondverlichting
854P WLED, 70K uur, Met LED-driver Massa 550g Bedrijfstemperatuur
-30°C tot 80°C Opslagtemperatuur -40°C tot 90°C Vibratieniveau
2.0G (19,6 m/s²) Vernieuwingsfrequentie 60Hz Touchscreen
Zonder Signaalkanaal LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector Voedingsspanning
3.3V (typ.) Waarom kiezen voor Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%