Tianma 12,1-calowy moduł wyświetlacza TFT XGA 1024x768 800 nitów Panel LCD P1210XGF1MA01
Nazwa Marki: TIANMA
Numer modelu: P1210XGF1MA01
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
12,1"
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Rozmiar konturu:
260,5 (szer.) × 203 (wys.) × 10 (gł.) mm
Leczenie:
Przeciwodblaskowy
Jasność:
800 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
25 (typowo) (Tr+Td) ms
Tryb pracy:
SFT, zwykle czarny, przepuszczalny
Podświetlenie:
8S4P WLED, 70 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Ekran dotykowy:
bez
Zasilanie napięciem:
3,3 V (typowe)
Typ sygnału:
Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów
Środowisko:
Temperatura pracy: -30 ~ 80°C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90°C; Poziom wibracji: 2,0 G (19,6
Używany do:
Przemysłowa, zewnętrzna wysoka jasność
MPQ:
10szt
Gwarancja:
12 miesięcy
Podkreślić:
diagonalny moduł wyświetlacza TFT
moduł wyświetlacza TFT Tianma
diagonalny panel wyświetlacza LCD TFT
Opis produktu
Moduł wyświetlacza Tianma 12,1" XGA TFT-LCD P1210XGF1MA01
Wysoka rozdzielczość: 1024×768 pikseli przy 105 PPI dla szczegółowych wizualizacji
  • Szeroki kąt widzenia: 176 stopni dla wyraźnej widoczności pod ekstremalnymi kątami
  • Interfejs LVDS:  (1 kanał, 6/8-bitowy), złącze 20-pinowe
  • Poziom wibracji: 2,0 G (19,6 m/s²)
  • Zastosowania
Opcje dostosowywania
Specyfikacje techniczne
Marka
Tianma
Model P/N P1210XGF1MA01 Rozmiar po przekątnej 12,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM Rozdzielczość 1024(RGB)×768, XGA 105PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB Obszar aktywny 245,76(szer.)×184,32(wys.) mm
Otwór ramki 249(szer.)×187,5(wys.) mm Wymiary zewnętrzne 260,5 × 203 × 10 mm (wys.×szer.×gł.)
Obróbka powierzchni Przeciwodblaskowa Jasność 800 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) Kąt widzenia 88/88/88/88 (TP)(CR210)
Czas reakcji 25 ms (typ.)(Tr+Td) Tryb wyświetlania SFI, Normalnie czarny, Transmisyjny
Głębia kolorów 262K/16,7M Podświetlenie 854P WLED, 70 tys. godzin, z kontrolerem LED
Masa 550g Temperatura pracy -30°C do 80°C
Temperatura przechowywania -40°C do 90°C Poziom wibracji 2,0 G (19,6 m/s²)
Częstotliwość odświeżania 60Hz Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), złącze 20-pinowe Napięcie zasilania 3,3 V (typ.)
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%