| Αριθμός μοντέλου: | Π1210XGF1MA01 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ετικέτα | Τιανμά | Πρότυπο P/N | Π1210XGF1MA01 |
|---|---|---|---|
| Διαγώνιο μέγεθος | 12.1" | Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768, XGA 105PPI | Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 245.76 ((W) × 184.32 ((H) mm | Άνοιγμα κούτσουρου | 249 ((W) × 187,5 ((H) mm |
| Σχεδιάστε τις διαστάσεις | 260.5 × 203 × 10 mm (H×V×D) | Επεξεργασία επιφάνειας | Αντιφως |
| Φωτεινότητα | 800 cd/m2 (Τύπος) | Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 (TP) ((CR210) | Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τύπος) ((Tr+Td) |
| Τρόπος εμφάνισης | SFI, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό | Βαθμό χρώματος | 262K/16.7M |
| Πίσω φωτισμός | 854P WLED, 70K ώρες, με LED Driver | Μάζα | 550g |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 80°C | Θέρμανση αποθήκευσης | -40°C έως 90°C |
| Επίπεδο δονήσεων | 2.0G (19,6 m/s2) | Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς | Τύπος σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 πινών Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |