Tianma P1850FHF1MB01 18.5 Inch TFT LCD Modülü Ekranı İnce Film Transistörü
Marka Adı: Tianma
Model Numarası: P1850FHF1MB01
Adedi: 1
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
18,5"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080, FHD 119PPI
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Menşe Yeri:
RGB Dikey Şerit
Yüzey:
Parlama önleyici, Sert kaplama
Ödeme Koşulları:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000 : 1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Paketleme Detayları:
9S6P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Giriş Gerilimi:
5,0V (Tip.)
Sinyal Arayüzü:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konektör
Ambalaj bilgileri:
Kutu
Vurgulamak:
Tianma tft LCD modülü ekranı
18.5 inçlik LCD ekran modülü
Tianma ince filmli transistör LCD
Ürün Açıklaması
Tianma P1850FHF1MB01 18.5 inç 1920x1080 FHD TFT-LCD Ekran Modülü
Endüstriyel sınıf 18.5 inçlik TFT LCD Ekran Modülü
Tianma Microelectronics'ten gelen bu 18,5 inçlik çapraz TFT-LCD ekran paneli, endüstriyel ekipman uygulamaları için özel olarak tasarlanmış LVDS arayüzü ile 1920x1080 Tam HD çözünürlüğüne sahiptir.
Temel Özellikler
  • Yatay yönelim:Manzara görüntüleme uygulamaları için optimize edilmiş
  • Yüksek çözünürlük:1920x1080 Full HD çözünürlüğü keskin görüntüler ve canlı renkler sunar
  • Geniş Görme açısı:178 derecelik bakış açısı, aşırı açılardan iyi görünürlük sağlar.
  • LVDS arayüzü:Güvenilir endüstriyel bağlantı için standart LVDS arayüzü
Başvurular
Endüstriyel cihazlar ve çeşitli endüstriyel monitörler için önerilmektedir.
Teknik özellikler
Spesifikasyon Ayrıntılar
Marka Tianma
Model P/N
P1850FHF1MB01
Çapraz Boyut 18.5"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD 119PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Etkin Alan 408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Çizelge Boyutu 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 14 ((D) mm
Yanıt Zamanı 25 (Tip.) ((Tr+Td)
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Arka ışık 9S6P WLED, 50K saat, LED Sürücü ile
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Dokunmatik ekran - Hayır.
İyi bakış açısı Simetri
Uygulama Sanayi
Renk Derinliği 16.7M 72% NTSC
Sinyal Türü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Sürücü IC N/A
Voltaj kaynağı 5.0V (Tip.)
Yenilenme Hızı 60Hz
Sıcaklık değerleri Depolama: -30°C'den 80°C'ye, Çalışma: -20°C'den 70°C'ye
Neden Wan Ekranı Seçmek
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%