Tianma P1850FHF1MB01 18,5 inch TFT LCD-module Display Dunnefilmtransistor
Merknaam: Tianma
Modelnummer: P1850FHF1MB01
MOQ: 1
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
18,5"
Oplossing:
1920(RGB)×1080, FHD 119PPI
Leverancierstype:
Origineel merk
Pixelformaat:
RGB verticale streep
Oppervlak:
Ontspiegeld, harde coating
Luminantie:
400 cd/m² (std.)
Contrastverhouding:
1000: 1 (typ.) (TM)
Reactietijd:
25 (typ.)(Tr+Td) ms
Lamptype:
9S6P WLED, 50.000 uur, met LED-driver
Ingangsspanning:
5,0 V (typ.)
Signaalinterface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 30-pins connector
Verpakking Details:
Doos
Markeren:
Tianma tft lcd-module display
18.5 inch tft lcd-module display
Tianma dunne film transistor lcd
Productbeschrijving
Tianma P1850FHF1MB01 18,5 inch 1920x1080 FHD TFT-LCD Display Module
Industriële 18,5" TFT LCD Display Module
Belangrijkste Kenmerken
  • Horizontale Oriëntatie: Geoptimaliseerd voor landschapweergave
  • Hoge Resolutie: 1920x1080 Full HD-resolutie levert scherpe beelden en levendige kleuren
  • Brede Kijkhoek: 178-graden kijkhoek zorgt voor duidelijke zichtbaarheid vanuit extreme hoeken
  • LVDS Interface: Standaard LVDS-interface voor betrouwbare industriële connectiviteit
Toepassingen
Technische Specificaties
Specificatie Details
Merk Tianma
Model P/N
P1850FHF1MB01
Diagonale Afmeting 18,5"
Paneeltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920(RGB)×1080, FHD  119PPI
Pixelformaat RGB Verticale Stripe
Actief Gebied 408,96(B)×230,04(H) mm
Contrastverhouding 1000:1 (Typ.) (TM)
Buitenafmetingen 430,4(B)×254,6(H) ×14(D) mm
Responstijd 25 (Typ.)(Tr+Td)
Luminantie 400 cd/m² (Typ.)
Achtergrondverlichting 9S6P WLED , 50K uur , Met LED Driver
Kijkhoek 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10)
Touchscreen Zonder
Goed Zichtbaar Bij Symmetrie
Toepassing Industrieel
Kleurdiepte 16,7M   72% NTSC
Signaaltype LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins Connector
Driver IC N.v.t.
Voedingsspanning 5,0V (Typ.)
Vernieuwingsfrequentie 60Hz
Temperatuurbereiken Opslag: -30°C tot 80°C, Bedrijf: -20°C tot 70°C
Waarom Kiezen voor Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%