Tianma P1850FHF1MB01 18,5 ιντσών TFT LCD Μοντέλο Εμφάνιση Τρανζιστόρας λεπτής ταινίας
Ονομασία μάρκας: Tianma
Αριθμός μοντέλου: Π1850FHF1MB01
MOQ: 1
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
18,5"
Ψήφισμα:
1920(RGB)×1080, FHD 119PPI
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
Μορφή pixel:
Κάθετη λωρίδα RGB
Επιφάνεια:
Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση
Φωτεινότητα:
400 cd/m² (Τύπ.)
Αναλογία αντίθεσης:
1000 : 1 (Τύπ.) (TM)
Χρόνος απόκρισης:
25 (Τύπος)(Tr+Td) ms
Τύπος λαμπτήρα:
9S6P WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Τάση εισόδου:
5,0 V (Τύπ.)
Διεπαφή σήματος:
LVDS (2 ch, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Συσκευασία λεπτομέρειες:
Κουτί
Επισημαίνω:
Δείκτης μονάδας LCD Tianma tft
18Δείκτης οθόνης μονούλης LCD 5 ιντσών
Περιγραφή προϊόντος
Μονάδα οθόνης TFT-LCD Tianma P1850FHF1MB01 18,5 ιντσών 1920x1080 FHD
Βιομηχανική μονάδα οθόνης TFT LCD 18,5 ιντσών
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Οριζόντιος Προσανατολισμός: Βελτιστοποιημένο για εφαρμογές προβολής σε οριζόντια διάταξη
  • Υψηλή Ανάλυση: Η ανάλυση Full HD 1920x1080 προσφέρει ευκρινείς εικόνες και ζωντανά χρώματα
  • Ευρεία Γωνία Θέασης: Η γωνία θέασης 178 μοιρών εξασφαλίζει καθαρή ορατότητα από ακραίες γωνίες
  • Διεπαφή LVDS: Τυπική διεπαφή LVDS για αξιόπιστη βιομηχανική συνδεσιμότητα
Εφαρμογές
Τεχνικές Προδιαγραφές
Προδιαγραφή Λεπτομέρειες
Μοντέλο P/N
P1850FHF1MB01
Διαγώνιο Μέγεθος 18,5"
Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Μορφή Pixel RGB Κάθετη Λωρίδα
Ενεργή Περιοχή 408,96(Π)×230,04(Υ) mm
Μέγεθος Περιγράμματος 430,4(Π)×254,6(Υ) ×14(Β) mm
Χρόνος Απόκρισης 25 (Τυπ.)(Tr+Td)
Φωτεινότητα 400 cd/m² (Τυπ.)
Γωνία Θέασης 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10)
Οθόνη Αφής Χωρίς
Καλή Θέαση σε Συμμετρία
Εφαρμογή Βιομηχανική
Βάθος Χρώματος 16,7M   72% NTSC
Τύπος Σήματος LVDS (2 κανάλια, 8-bit) , Σύνδεσμος 30 ακίδων
Οδηγός IC Δ/Υ
Τάση Τροφοδοσίας 5,0V (Τυπ.)
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz
Θερμοκρασιακές Βαθμολογίες Αποθήκευση: -30°C έως 80°C, Λειτουργία: -20°C έως 70°C
Γιατί να επιλέξετε Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%