Tianma P1850FHF1MB01 18,5 cala TFT LCD Module Display Cienkiego filmu tranzystora
Nazwa Marki: Tianma
Numer modelu: P1850FHF1MB01
MOQ: 1
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Chiny
Typ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
18,5"
Rezolucja:
1920(RGB)×1080, FHD 119PPI
Typ dostawcy:
Oryginalna marka
Format pikseli:
Pionowy pasek RGB
Powierzchnia:
Przeciwodblaskowa, twarda powłoka
Jasność:
400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Czas reakcji:
25 (typowo) (Tr+Td) ms
Typ lampy:
9S6P WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Napięcie wejściowe:
5,0 V (typowe)
Interfejs sygnałowy:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Szczegóły pakowania:
Skrzynka
Podkreślić:
Wyświetlacz modułu lcd Tianma tft
18.5 cali wyświetlacz modułu LCD
Transistor lcd z cienką warstwą Tianma
Opis produktu
Tianma P1850FHF1MB01 18,5 cala 1920x1080 FHD TFT-LCD Display Module
Moduł wyświetlacza TFT LCD klasy przemysłowej 18,5"
Kluczowe cechy
  • Orientacja pozioma:Zoptymalizowane dla aplikacji widzenia krajobrazu
  • Wysoka rozdzielczość:Rozdzielczość 1920x1080 Full HD zapewnia ostre obrazy i żywe kolory
  • Interfejs LVDS:Standardowy interfejs LVDS dla niezawodnej łączności przemysłowej
Wnioski
Zalecane do urządzeń przemysłowych i różnych monitorów przemysłowych.
Specyfikacje techniczne
Specyfikacja Szczegóły
Marka Tianma
Model P/N
P1850FHF1MB01
Rozmiar przekątny 18.5"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 119PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 408.96 ((W) × 230.04 ((H) mm
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Wielkość zarysu 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 14 ((D) mm
Czas reakcji 25 (typ.) ((Tr+Td)
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Podświetlenie 9S6P WLED, 50K godzin, z LED Driver
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ)
Ekran dotykowy Bez
Dobry pogląd na Symetria
Zastosowanie Przemysłowe
Głębokość koloru 16.7M 72% NTSC
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
System sterowania N/A
Zasilanie napięciem 5.0V (typ.)
Prędkość odświeżania 60 Hz
Wskaźniki temperatury Przechowywanie: -30°C do 80°C, działanie: -20°C do 70°C
Dlaczego wybrać Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%