Marka Adı: Innolux
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Çin
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
36,6 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük:
1920(RGB)x290 53PPI
Modül Büyüklüğü (mm):
951,3(G)x170,8(Y) x12,4(D) mm
Görüş Açısı:
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Parlaklık:
1000cd/m2
Arayüz:
LVDS (2 kanal, 8 bit), 51 pimli Konektör
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Dijital Tabela Gerilmiş Çubuk LCD Dış Mekan Yüksek Parlaklık Cihazı
MPQ:
10 adet
Garanti:
12 ay
Vurgulamak:
innolux tft LCD ekranı
Innolux Endüstriyel TFT Ekran
Endüstriyel LCD ekran
Ürün Açıklaması
Ürün Açıklaması
Panel Modeli
S366AJ1-LE1
Panel Markası
Innolux
Boyut (inç)
36.6 inç
Panel Tipi
a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük
1920(RGB)×290 53PPI
Piksel Formatı
RGB Dikey Şerit
Modül Dış Boyutları (mm)
951.3(G)×170.8(Y) ×12.4(D) mm
Ekran Modu
Süper MVA, Normalde Siyah, Transmisif
LCD Aktif Alanı (mm)
919.296(G)×138.852(Y) mm
Tepki Süresi
11 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri
16.7M 72% NTSC
Işık Kaynağı
WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı
89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran
Yok
Parlaklık
1000 cd/m² (Tip.)
Güç Kaynağı
12V (Tip.)
Kontrast Oranı
5000:1 (Tip.) (TM)
Kullanım Alanı
Dijital Tabela, Dış Mekan Yüksek Parlaklık, Yerel Bar LCD
Kare Oranı
60Hz
Ortam
Depolama Sıcaklığı: -20~ 60 °C
Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
LCM Arayüz Tipi
LVDS (2 kanal, 8-bit), 51 pin Konnektör
FPC konnektörü
P-two, 187059-51221, Hatve 0.5mm
Detaylı Görseller
Şirket Profili
SSS
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%