Ονομασία μάρκας: Innolux
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Κίνα
Τύπος:
TFT
Μέγεθος οθόνης:
36.6inch
Τύπος προμηθευτή:
Αρχική μάρκα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ψήφισμα:
1920(RGB)x290 53PPI
Μέγεθος μονάδας (mm):
951,3(Π)x170,8(Υ) x12,4(Β) mm
Γωνία θέασης:
89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10)
Λάμψη:
1000cd/m2
Διασύνδεση:
LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins Υποδοχή
Οθόνη αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Ψηφιακή σήμανση Stretched Bar LCD Συσκευή εξωτερικού χώρου υψηλής φωτεινότητας
MPQ:
10 ΤΕΜ
Εγγύηση:
12 μήνες
Επισημαίνω:
οθόνη tft lcd innolux
Εμφάνιση TFT βιομηχανικής τεχνολογίας Innolux
Επαγγελματική οθόνη LCD
Περιγραφή προϊόντος
Περιγραφή των προϊόντων
Πρότυπο πάνελ
S366AJ1-LE1
Ετικέτα πάνελ
Innolux
Μέγεθος (ίντσες)
36.6 ίντσες
Τύπος οθόνης
α-Si TFT-LCD, LCM
Απόφαση
1920 ((RGB) × 290 53PPI
Φόρμα pixel
Βόρεια λωρίδα RGB
Μοντέλο Outsize ((mm)
951.3(W) ×170.8 ((H) ×12.4 ((D) mm
Τρόπος εμφάνισης
Υπερ MVA, κανονικά μαύρο, μεταδοτικό.
Ενεργός χώρος οθόνης οθόνης LCD (mm)
919.296 ((W) × 138.852 ((H) mm
Χρόνος απόκρισης
11 (τύπος) ((Γ έως Γ)
Εμφάνιση χρωμάτων
16.7M 72% NTSC
Πηγή φωτός
WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver
Γωνία θέασης
89/89/89/89 (τύπος)
Εικόνα αφής
Χωρίς
Φωτεινότητα
1000 cd/m2 (τύπος)
Ηλεκτρική τροφοδοσία
12V (τύπος)
Αντιδιαστολή
50001 (τύπος) (TM)
Χρησιμοποιείται για
Ψηφιακή σήμανση, εξωτερική υψηλή φωτεινότητα, native bar LCD
Αναλογία πλαισίου
60 Hz
Περιβάλλον
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20~60 °C
Τύπος διεπαφής LCM
LVDS (2 ch, 8-bit), 51 καρφίτσες
Συνδετήρας FPC
Π-δύο, 187059-51221, Στροφή 0,5mm
Λεπτομέρειες Εικόνες
Προφίλ εταιρείας
Γενικές ερωτήσεις
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%