Merknaam: Innolux
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
China
Type:
TFT
Weergavegrootte:
36.6inch
Leverancierstype:
Origineel merk
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Oplossing:
1920(RGB)x290 53PPI
Buitenmaatse module (mm):
951,3(B)x170,8(H) x12,4(D) mm
Kijkhoek:
89/89/89/89 (typ.) (CR≥10)
Helderheid:
1000cd/m2
Interface:
LVDS (2 kanalen, 8-bit), 51-pins connector
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Digital Signage uitgerekt Bar LCD-buitenapparaat met hoge helderheid
MPQ:
10 STUKS
Garantie:
12 maanden
Markeren:
innolux tft lcd-display
Innolux Industrial TFT Display
LCD-industriële beeldschermen
Productbeschrijving
Beschrijving van de producten
Panelmodel
S366AJ1-LE1
Panelmerk
Innolux
Grootte (inch)
36.6 inch
Paneltype
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie
1920 ((RGB) × 290 53PPI
Pixelformaat
RGB verticale strook
Module Outsize (mm)
951.3(W) ×170.8 ((H) ×12.4 ((D) mm
Afbeeldingsmodus
Super MVA, meestal zwart, overdraagbaar
LCD Actief gebied ((mm)
919.296 ((W) × 138.852 ((H) mm
Reactietijd
11 (Type) (G tot G)
Kleuren weergeven
16.7M 72% NTSC
Lichtbron
WLED, 50K uur, met LED Driver
Zienhoek
89/89/89/89 (type)
Aanraakscherm
Zonder
Helderheid
1000 cd/m2 (type)
Stroomvoorziening
12V (type.)
Contrastverhouding
50001 (type) (TM)
Gebruikt voor:
Digitaal borden, buiten hoge helderheid, Native Bar LCD
Frameverhouding
60 Hz
Milieu
Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C
Werktemperatuur: -20 ~ 60 °C
LCM-interface type
LVDS (2 ch, 8-bit), 51 pinnen Connector
FPC-connector
P-twee, 187059-51221, pitch 0,5 mm
Details Afbeeldingen
Profiel van het bedrijf
Veelgestelde vragen
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%