LQ121S1DG81 Sharp kapasitif TFT LCD Dokunmatik Ekran Paneli 12.1 İnç 800x600 SVGA
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ121S1DG81
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Guangdong, Çin
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Ekran Boyutu:
12,1 inç
Marka:
Keskin
Ekran Tipi:
TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Modül Büyüklüğü (mm):
276(Y)x209,3(D) x11(D) mm
Çözünürlük:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Görüş Açısı:
80/80/60/80 (Tip.)(CR 10)
Parlaklık:
450 nit, 450cd/m2
Kontrast Oranı:
800 : 1 (Tip.) (TM)
İletişim arayüzü:
Paralel RGB (1 kanal, 6 bit), 41 pinli Konektör
Arka Işık Türü:
WLED, 70K saat, LED Sürücülü
Max. Maks. Ratings Derecelendirmeler:
Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
OEM / DOM:
olmadan
Başvuru:
Endüstriyel
MPQ:
20 adet
Garanti:
12 ay
Ambalaj bilgileri:
20 adet/kutu
Vurgulamak:
LQ121S1DG81 tft lcd dokunmatik ekran
800x600 tft lcd dokunmatik ekran
LQ121S1DG81 tft kapasitif dokunmatik ekran
Ürün Açıklaması
Sharp LQ121S1DG81 12.1" SVGA TFT-LCD Panel
Geniş sıcaklık endüstriyel ekran uygulamaları için tasarlanmış, zorlu ortamlarda güvenilir performans gerektiren orijinal 12.1 inç 800x600 SVGA TFT-LCD panel.
Not: Bu ürünün kullanım ömrü sona ermiştir (EOL). Stoklar sınırlıdır - lütfen hemen sipariş verin.
Ana Özellikler
  • Net ekran kalitesi için 82 PPI ile 800x600 SVGA çözünürlük
  • Mükemmel görünürlük için 450 cd/m² yüksek parlaklık
  • 80/80/60/80 görüş açılarına sahip TN teknolojisi
  • 41 pinli konektörlü Paralel RGB arayüzü
  • Üstün görüntü kalitesi için 800:1 kontrast oranı
  • 70.000 saat ömürlü WLED arka aydınlatma
  • 262K renk desteği ve %50 NTSC renk gamı
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -30°C ila 80°C
Teknik Özellikler
Panel Modeli LQ121S1DG81 Panel Markası Sharp
Boyut 12.1 inç Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA 82PPI Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 276(Y)×209(D) x 11(K) mm Ekran Modu TN, Normalde Beyaz, Transmisif
Aktif Alan 246(G)×184.5(Y) mm Tepki Süresi 30ms (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 262K %50 NTSC Işık Kaynağı WLED, 70K saat, LED Sürücülü
Görüş Açısı 80/80/60/80 (Tip.)(CR≥10) Dokunmatik Ekran Yok
Parlaklık 450 cd/m² (Tip.) Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM) Uygulama Endüstriyel
Kare Hızı 60Hz Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Arayüz Tipi Paralel RGB (1 kanal, 6-bit), 41 pin Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 80°C
FPC Konektörü HRS, DF9MA-41P-1V, Hatve 1.0mm
Uygulamalar
  • Endüstriyel ekipman ve makineler
  • Otomasyon ekipmanı ekranları
  • CNC makine ekranları
  • Tıbbi ekipman
  • EV Şarj Cihazı Ekranı
  • Endüstriyel Kontrol Ekranı
Özelleştirme Seçenekleri
Wan Display Hakkında
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%