LQ121S1DG81 Sharp capacitief TFT LCD Touchscreen Paneel 12,1 Inch 800x600 SVGA
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ121S1DG81
MOQ: 1
Betalingsvoorwaarden: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Detail Informatie
Plaats van herkomst:
Guangdong, China
paneeltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Weergavegrootte:
12,1 inch
Merk:
Scherp
Weergavetype:
TN, normaal wit, doorlatend
Buitenmaatse module (mm):
276(H)x209,3(V)x11(D) mm
Oplossing:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Kijkhoek:
80/80/60/80 (typ.)(CR 10)
Helderheid:
450 nits, 450cd/m2
Contrastverhouding:
800: 1 (typ.) (TM)
Communicatie-interface:
Parallelle RGB (1 kanaal, 6-bit), 41-pins connector
Type achtergrondverlichting:
WLED, 70.000 uur, met LED-driver
Max.:
Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 80 °C
Aanraakscherm:
zonder
Sollicitatie:
Industrieel
MPQ:
20 -stcs
Garantie:
12 maanden
Verpakking Details:
20pcs/box
Markeren:
LQ121S1DG81 tft lcd touchscreen
800x600 tft lcd touchscreen
LQ121S1DG81 tft capacitief touchscreen
Productbeschrijving
Sharp LQ121S1DG81 12,1" SVGA TFT-LCD-paneel
Oorspronkelijk 12,1 inch 800x600 SVGA TFT-LCD-paneel ontworpen voor industriële displaytoepassingen bij grote temperaturen die betrouwbare prestaties vereisen in veeleisende omgevingen.
Opmerking:Dit product heeft het einde van zijn levensduur bereikt.
Belangrijkste kenmerken
  • 800×600 SVGA-resolutie met 82 PPI voor een heldere weergave
  • 450 cd/m2 hoge helderheid voor uitstekend zicht
  • TN-technologie met 80/80/60/80 kijkhoeken
  • Parallelle RGB-interface met 41-pin connector
  • 800:1 contrastverhouding voor een betere beeldkwaliteit
  • WLED-achterlicht met een levensduur van 70.000 uur
  • 262K-kleurondersteuning met 50% NTSC-kleurengamma
  • Breed werktemperatuurbereik: -30°C tot 80°C
Technische specificaties
Panelmodel LQ121S1DG81 Panelmerk Scherp
Grootte 12.1 inch Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 600, SVGA 82PPI Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 246 ((W) × 184,5 ((H) mm Reactietijd 30 ms (Type.) ((Tr+Td)
Kleuren weergeven 262K 50% NTSC. Lichtbron WLED, 70K uur, met LED Driver
Zienhoek 80/80/60/80 (type) Aanraakscherm Zonder
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.) Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Contrastverhouding 8001 (type) (TM) Toepassing Industrieel
Framerate 60 Hz Bergingstemperatuur -30°C tot 80°C
Interface type Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 41 pinnen Werktemperatuur -30°C tot 80°C
FPC-connector HRS, DF9MA-41P-1V, pitch 1,0 mm
Toepassingen
  • Industriële apparatuur en machines
  • Automatiseringsapparatuur
  • CNC-machine-displays
  • Medische apparatuur
  • Display van de EV-oplader
  • Industrieel besturingsscherm
Aanpassingsopties
Over Wan Display
Beoordelingen en recensie
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%