LQ121S1DG81 Sharp pojemnościowy panel dotykowy TFT LCD 12,1 cala 800x600 SVGA
Nazwa Marki: Sharp
Numer modelu: LQ121S1DG81
MOQ: 1
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Informacje szczegółowe
Miejsce pochodzenia:
Guangdong, Chiny
typ panelu:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozmiar wyświetlacza:
12,1 cala
Marka:
Ostry
Typ wyświetlacza:
TN, zwykle biały, przepuszczalny
Moduł ponadwymiarowy (mm):
276 (wys.) x 209,3 (p.) x 11 (gł.) mm
Rezolucja:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Kąt widzenia:
80/80/60/80 (typ.)(CR 10)
Jasność:
450 nitów, 450cd/m2
Współczynnik kontrastu:
800 : 1 (typ.) (TM)
Interfejs komunikacyjny:
Złącze równoległe RGB (1 kanał, 6 bitów), 41 pinów
Typ podświetlenia:
WLED, 70 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Max. Maks. Ratings Oceny:
Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C
Ekran dotykowy:
bez
Aplikacja:
Przemysłowy
MPQ:
20pcs
Gwarancja:
12 miesięcy
Szczegóły pakowania:
20 sztuk/pudełko
Podkreślić:
LQ121S1DG81 dotykowy ekran tft lcd
dotykowy ekran tft lcd 800x600
LQ121S1DG81 pojemnościowy ekran dotykowy tft
Opis produktu
Sharp LQ121S1DG81 12,1" SVGA TFT-LCD Panel
Uwaga:Ten produkt osiągnął koniec okresu eksploatacji (EOL).
Kluczowe cechy
  • 800×600 rozdzielczość SVGA z 82 PPI dla jasnej jakości wyświetlania
  • 450 cd/m2 wysokiej jasności dla doskonałej widoczności
  • Technologia TN z kątem widzenia 80/80/60/80
  • Równoległy interfejs RGB z złączem 41-pin
  • 800stosunek kontrastu 1:1 dla lepszej jakości obrazu
  • Światło wsteczne WLED z żywotnością 70 000 godzin
  • Wsparcie kolorów 262K z 50% gamą kolorów NTSC
  • Szeroki zakres temperatury pracy: -30°C do 80°C
Specyfikacje techniczne
Model panelu LQ121S1DG81 Marka paneli Ostrze
Wielkość 12.1 cala Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 800 ((RGB) × 600, SVGA 82PPI Format pikseli Wyróżnienie:
Wymiary modułu 276 ((H) × 209 ((V) × 11 ((D) mm Tryb wyświetlania TN, zazwyczaj biały, nadający
Obszar aktywny 246 ((W) × 184,5 ((H) mm Czas reakcji 30 ms (typ.) ((Tr+Td)
Wyświetlanie kolorów 262K 50% NTSC Źródło światła WLED, 70K godzin, z LED Driver
Kąt widzenia 80/80/60/80 (typ) Ekran dotykowy Bez
Jasność 450 cd/m2 (typ.) Zasilanie 3.3V (typ.)
Wskaźnik kontrastu 8001 (typowy) (TM) Zastosowanie Przemysłowe
Prędkość obrazu 60 Hz Temperatura przechowywania -30 do 80°C
Typ interfejsu RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), 41 pinów Temperatura pracy -30 do 80°C
Złącze FPC HRS, DF9MA-41P-1V, odległość 1,0 mm
Wnioski
  • Urządzenia i maszyny przemysłowe
  • Wyświetlacze urządzeń automatycznych
  • Wyświetlacze maszyn CNC
  • Sprzęt medyczny
  • Wyświetlacz ładowarki elektrycznej
  • Wyświetlacz sterowania przemysłowego
Opcje dostosowywania
O Wan Display
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%