LQ121S1DG81 Sharp χωρητική οθόνη αφής TFT LCD 12,1 ιντσών 800x600 SVGA
Ονομασία μάρκας: Sharp
Αριθμός μοντέλου: LQ121S1DG81
MOQ: 1
Όροι πληρωμής: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Λεπτομερής Πληροφορία
Τόπος καταγωγής:
Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
τύπο πάνελ:
a-Si TFT-LCD, LCM
Μέγεθος οθόνης:
12,1 ίντσες
Μάρκα:
Αιχμηρός
Τύπος οθόνης:
TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό
Μέγεθος μονάδας (mm):
276(H)x209,3(V) x11(D) mm
Ψήφισμα:
800(RGB)x600, SVGA 82PPI, 800(RGB)x600, SVGA 82PPI
Γωνία θέασης:
80/80/60/80 (Τύπος) (CR 10)
Λάμψη:
450 nits, 450cd/m2
Αναλογία αντίθεσης:
800 : 1 (Τύπ.) (TM)
Διεπαφή επικοινωνίας:
Παράλληλο RGB (1 ch, 6-bit) , Σύνδεση 41 ακίδων
Τύπος οπίσθιου φωτισμού:
WLED, 70K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED
Μαξ. Αξιολόγηση:
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 80 °C
Οθόνη αφής:
χωρίς
Εφαρμογή:
Βιομηχανικός
MPQ:
20PCs
Εγγύηση:
12 μήνες
Συσκευασία λεπτομέρειες:
20pcs/box
Επισημαίνω:
LQ121S1DG81 οθόνη αφής tft lcd
οθόνη αφής tft lcd 800x600
LQ121S1DG81 χωρητική οθόνη αφής tft
Περιγραφή προϊόντος
Πάνελ TFT-LCD SVGA 12,1" Sharp LQ121S1DG81
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Ανάλυση SVGA 800×600 με 82 PPI για καθαρή ποιότητα εικόνας
  • Υψηλή φωτεινότητα 450 cd/m² για εξαιρετική ορατότητα
  • Τεχνολογία TN με γωνίες θέασης 80/80/60/80
  • Παράλληλη διεπαφή RGB με σύνδεση 41 ακίδων
  • Αναλογία αντίθεσης 800:1 για ανώτερη ποιότητα εικόνας
  • Οπίσθιος φωτισμός WLED με διάρκεια ζωής 70.000 ώρες
  • Υποστήριξη 262K χρωμάτων με χρωματική γκάμα 50% NTSC
  • Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -30°C έως 80°C
Τεχνικές Προδιαγραφές
Μοντέλο Πάνελ LQ121S1DG81 Μάρκα Πάνελ Sharp
Μέγεθος 12,1 ίντσες Τύπος Πάνελ a-Si TFT-LCD, LCM
Ανάλυση 800(RGB)×600, SVGA 82PPI Μορφή Pixel RGB Κάθετη Λωρίδα
Διαστάσεις Μονάδας 276(Υ)×209(Π)×11(Β) mm Λειτουργία Οθόνης TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό
Ενεργή Περιοχή 246(Π)×184,5(Υ) mm Χρόνος Απόκρισης 30ms (Τυπ.)(Tr+Td)
Χρώματα Οθόνης 262K 50% NTSC Πηγή Φωτός WLED, 70K ώρες, Με Οδηγό LED
Φωτεινότητα 450 cd/m² (Τυπ.) Τροφοδοσία 3,3V (Τυπ.)
Ρυθμός Ανανέωσης 60Hz Θερμοκρασία Αποθήκευσης -30°C έως 80°C
Τύπος Διεπαφής Παράλληλη RGB (1 κανάλι, 6-bit), 41 ακίδες Θερμοκρασία Λειτουργίας -30°C έως 80°C
Σύνδεσμος FPC HRS, DF9MA-41P-1V, Βήμα 1,0mm
Εφαρμογές
  • Βιομηχανικός εξοπλισμός και μηχανήματα
  • Οθόνες εξοπλισμού αυτοματισμού
  • Οθόνες μηχανών CNC
  • Ιατρικός εξοπλισμός
  • Οθόνη Φορτιστή EV
  • Οθόνη Βιομηχανικού Ελέγχου
Επιλογές Προσαρμογής
Σχετικά με την Wan Display
Αξιολογήσεις & Επισκόπηση
Συνολική Αξιολόγηση
5.0
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεων
5 αστέρια
100%
4 αστέρια
0%
3 αστέρια
0%
2 αστέρια
0%
1 αστέρια
0%