IPS 7" TFT LCD Renkli Monitör Ekran Modülü 1024x768 XGA Mitsubishi AA104XG02
Marka Adı: Mitsubishi
Model Numarası: AA104XG02
Adedi: 1
Ödeme Koşulları: L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union
Detay Bilgisi
Menşe yeri:
Japonya
Tip:
TFT
Ekran Boyutu:
10.4 inç
Tedarikçi Türü:
Orijinal Marka
Arka Işık Türü:
Nükleer Santral
Çözünürlük:
1024(RGB)x768, XGA 123PPI, 1024(RGB)x768, XGA 123PPI
Parlaklık:
500cd/m2
Çalışma Sıcaklığı:
Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C; Depolama Sıcaklığı: -30
Ekran Tipi:
IP'ler
Montaj Tipi:
Bağlayıcı
Ekran Boyutu:
10.4
İletişim arayüzü:
LVDS (1 kanal, 6/8 bit), 20 pinli Konektör
paneli tipi:
a-Si TFT-LCD, LCM
Modül Büyüklüğü (mm):
230(G)X180.2(Y)X10(D)
Görüş Açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR 10)
Arayüz:
LVDS
Dokunmatik panel:
olmadan
Başvuru:
15000 ton/yıl
Giriş Gerilimi:
3,3V (Tip.)
Sıklık:
SKD61
Vurgulamak:
XGA 7 tft lcd renkli monitör
IPS 7 tft lcd renkli monitör
AA104XG02
Ürün Açıklaması
Mitsubishi AA104XG02 10.4" XGA TFT-LCD Ekran Modülü
Ürün Genel Bakışı
Mitsubishi AA104XG02, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı 10,4 inç XGA TFT-LCD ekran modülüdür. 1024×768 çözünürlük ve LVDS arayüzü ile bu ekran, zorlu ortamlarda olağanüstü netlik ve güvenilirlik sunar.
 Temel Özellikler
  • Mükemmel görünürlük için yüksek parlaklık 500 cd/m²
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-30°C ila 80°C)
  • 100.000 saat ömürlü uzun ömürlü WLED arka aydınlatma
  • Güvenilir bağlantı için 20 pinli konektörlü LVDS arayüzü
  • Zorlu ortamlar için endüstriyel sınıf yapı
  • Keskin görüntü kalitesi için yüksek kontrast oranı (1000:1)
Uygulamalar
Özelleştirme Seçenekleri
Teknik Özellikler
Panel Modeli AA104XG02
Panel Markası Mitsubishi
Boyut 10.4 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 1024(RGB)×768, XGA 123PPI
Piksel Formatı RGB Dikey Şerit
Modül Boyutları 230(G)×180.2(Y)×10(D) mm
Aktif Alan 210.4(G)×157.8(Y) mm
Ekran Modu SWV, Normalde Siyah, Transmisif
Tepki Süresi 12/12 ms (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K/16.7M (50% NTSC)
Arka Aydınlatma WLED, 100K saat ömür, LED Sürücülü
Görüş Açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Dokunmatik Ekran Olmadan
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.)
Güç Kaynağı 3.3V (Tip.)
Yenileme Hızı 60Hz
Arayüz Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pinli Konektör
FPC Konektörü I-pex, 20186-020E-11F, Hatve 1.25mm
Çalışma Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Depolama Sıcaklığı -30°C ila 80°C
Uygulama Endüstriyel
Neden Wan Display'i Seçmelisiniz
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%